ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

Aqueena Pro – trojcestná vodovodní baterie Perla

Original price was: 7 110 Kč.Current price is: 6 680 Kč.

nebo na splátky bez navýšení 24 x 278 Kč/měsíc
dnes neplatíte nic | schválení online | zboží ihned | více...

ZEPTER PERLA – AQ TROJCESTNÝ KOHOUTEK

Trojcestné vodovodní baterie Zepter jsou vyrobeny z vysoce kvalitní mosazi (CW719) namísto levnější mosazi s příměsi olova, která se běžně používá v podobných výrobcích. Jsou potaženy dvojitou chrom-niklovou vrstvou s vysokou odolností vůči korozi. Výrobek má označení bezpečnosti TüV Reinland a hygienický certifikát, takže máte jistotu, že vaše zdraví a bezpečnost jsou pod dobrou ochranou. Vyryté logo Zepter je nejenom prestižní označení, ale také záruka, že máte výrobek špičkové kvality, který vám bude dobře sloužit po celá desetiletí. Trojcestné vodovodní baterie se senadno instalují a dodávají se v kompletním balení včetně podrobné uživatelské příručky. š x v x h 156 x 295 x 135

Skladem

Cofidis Pay - splátková kalkulačka
Katalogové číslo: WT-3WF1 Kategorie:

AQUEENA PRO – TROJCESTNÁ VODOVODNÍ BATERIE PERLA

Trojcestné vodovodní baterie Zepter jsou vyrobeny z vysoce kvalitní mosazi (CW719) namísto levnější mosazi s příměsi olova, která se běžně používá v podobných výrobcích. Jsou potaženy dvojitou chrom-niklovou vrstvou s vysokou odolností vůči korozi.

Výrobek má označení bezpečnosti TüV Reinland a hygienický certifikát, takže máte jistotu, že vaše zdraví a bezpečnost jsou pod dobrou ochranou.

Vyryté logo Zepter je nejenom prestižní označení, ale také záruka, že máte výrobek špičkové kvality, který vám bude dobře sloužit po celá desetiletí.

Trojcestné vodovodní baterie se senadno instalují a dodávají se v kompletním balení včetně podrobné uživatelské příručky.

š x v x h
156 x 295 x 135

 

  • KÓD VÝROBKU WT-3WF1
  • NÁZEV VÝROBKU AQ trojcestný kohoutek PERLA
  • HMOTNOST BRUTTO [KG]
  • HMOTNOST NETTO [KG]

 

Recenze

Buďte první, kdo ohodnotí „Aqueena Pro – trojcestná vodovodní baterie Perla“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

Petr Havel

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci