ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

Čistička vody Zepter Aqueena Pro s instalací

(Hodnocení: 6)

Original price was: 43 500 Kč.Current price is: 36 680 Kč.

nebo na splátky bez navýšení 24 x 1528 Kč/měsíc
dnes neplatíte nic | schválení online | zboží ihned | více...

Skladem

Cofidis Pay - splátková kalkulačka

Čistička vody Zepter Aqueena Pro díky jedinečnému pětistupňovému filtračnímu systému na principu reverzní osmózy zajišťuje nejdokonalejší čištění vody a odstranění nebezpečných kontaminantů. Jedná se o náš nejúčinnější a nejprodávanější model.

Jak funguje 5úrovňový systém filtrace vody ?
5mikronový filtr účinně odstraňuje z vody větší částice, jako je rez, písek a jiné pevné nečistoty. Kuličkový uhlíkový filtr absorbuje z vody volný chlor, organické látky a pachy. 1mikronový filtr filtruje menší částice, jako jsou suspendované částice a koloidní částice. Membrána reverzní osmózy odstraňuje bakterie, viry, těžké kovy, olovo, kadmium, rtuť, pesticidy, dusitany a jiné škodlivé látky. Kokosový filtr zlepšuje vůni a chuť vody.

 

Proč si pořídit čističku vody Aqueena Pro ? 
Vestavěná vodní nádrž 9,5l
zkracuje čas na pročištění, výsledkem je čistá voda vždy k dispozici. Vstupní ventil kontroluje přívodní tlak vody, čímž zajišťuje bezpečnost a funkčnost přístroje. Vysokotlaká vodní pumpa zajišťuje konstantní účinnost procesu filtrace a vysokou výkonnost. Inteligentní displej zobrazuje aktuální funkce přístroje a informuje vás o potřebě výměny filtrů. Senzor úniku vody odhalí jakékoliv prosakování vody, čímž zabrání vytopení vaší domácnosti. Elektromagnetický ventil spouští automatické proplachování filtrů.

OBJEDNEJTE DNES A ZÍSKEJTE DÁRKY ZDARMA!

✅ Záruka 3 roky v ceně 5.930 Kč – zdarma!
Program Silná imunita 2.000Kč – zdarma!
Voucher VITA program 2.000Kč – zdarma!

V ceně je dodání a profesionální instalace.

Katalogové číslo: WT-100-IP4 Kategorie: Štítek:

AqueenaPro

nejlepší zdroj čisté a kvalitní vody!

AqueenaPro nejlepší zdroj čisté a kvalitní vody!

Čistička vody Zepter Aqueena Pro s instalací

Zdravá voda musí být skutečně čistá

Voda je základ života, avšak zvyšující se globalizací je voda na naší planetě vystavována četným ohrožením, je stále více znečišťované chemikáliemi z různých průmyslových odvětví. Čistá voda je nejpotřebnějším a nejdůležitějším lékem na světě a její pravidelný příjem je potřebný z vícero důvodů. Slouží jako mazivo kloubů, pomáhá absorbovat nárazy v těle a udržovat tělesnou teplotu. Taktéž sehrává důležitou úlohu při dýchání, trávení, metabolismu a vylučování. Voda přivádí výživné látky do buněk a odvádí z nich odpadní látky.

Někteří z nás pijí dostatečné množství vody, máme však jistotu, že voda, kterou pijeme je také zdravá?

Je voda z vodovodu bezpečná?

V pitné vodě z vodovodu se nachází mnoho povolených a ješte více nepovolených toxinů. Voda z vodovodu se čistí přidáváním rozpustných dezinfekčních a jiných prostředků, jako např. chlóru, a dalších chemikálií. Takto „vyčištěná“ voda, tekoucí do našich domácností, obsahuje i sloučeniny železa, protože proudí  starým a rezavým potrubím. Všechny tyto nečistoty se uvolňují do vody, kterou my v konečném důsledku používáme a pijeme.

Je balená voda, kterou pijeme bezpečná?

Největší obavy vzbuzují láhve obsahující BPA (Bisfenol A) – toxickou chemikálii škodlivou pro endokrinní systém. Není to jen samotný plast, který vyvolává tolik obav, už jen fakt, že tento průmysl není přísně regulovaný a nepodléhá povinnosti uvádět zdroje pitné vody na etiketách, by nás měl varovat. Některé značky balených vod čerpají vodu z městských vodáren. Proč potom kupujeme drahou vodu a ohrožujeme tím svoje zdraví?

Je filtrovaná voda, kterou pijeme bezpečná?

Na trhu je dnes spousta přístrojů na filtrování vody, které se liší kvalitou, designem, účinností a také cenou. Mnohým, i drahým přístrojům, chybí potřebná certifikace, kontrola kvality, anebo nezbytné bezpečnostní prvky. Neuvádí hlášení o kvalitě a účinnosti systému čištění, čímž ohrožují naše zdraví a pohodu. Filtrovaná voda se může stát nejlepším, nejzdravějším a nejlevnějším řešením, samozřejmě, jen když se rozhodnete pro ten správný systém filtrace.

AqueenaPro od Zepter je správné řešení

čistá, svěží, zdravá voda

AqueenaPro je technologicky dokonalý filtrační systém vyrobený na principu nejúčinnějšího procesu filtrace – reverzní osmózy. Díky 5stupňovému filtračnímu systému vodu maximálně vyčistí od všech nebezpečných nečistot, výsledkem čehož je čistá, svěží a zdravá voda. Plně automatizované a praktické zařízení je nejšetrnějším zdrojem zdravé pitné vody ke každodennímu použití doma i v kanceláři.

Zepter International je známý přísnou kontrolou kvality, přičemž využívá nejmodernějších technologií a přísných testů, stejně jako mezinárodních certifikátů pro zajištění nejvyššího stupně bezpečnosti a  výkonnosti zařízení AqueenaPro ve  prospěch vašeho zdraví.

5stupňový systém filtrace AqueenaPro

5mikronový PP filtr

Z vody účinně odstraňuje větší částice jako rez, písek a jiné pevné nečistoty.

Kuličkový uhlíkový filtr

Absorbuje z vody chlór, organické látky, pachy, barviva a další nevhodné látky.

1mikronový PP filtr

Přefiltruje částečky menších rozměrů jako jsou různě rozptýlené látky a koloidní částice.

Membrána reverzní osmózy

Odstraňuje bakterie, viry, těžké kovy jako olovo, kadmium, rtuť, zbytky pesticidů, 2,4,6 trichlórofenol, dusitany a jiné škodlivé látky.

Kokosový filtr

Zlepšuje vůňi a chuť vody.
R

Hermeticky uzavřená vestavěná vodní nádrž (9,5 l)

Poskytuje ochranu před sekundárním znečištěním. AqueenaPro je inteligentní a prostor šetřicí čističkou vody. 9,5litrová nádrž zkracuje čas potřebný k úplnému přečištění vody, výsledkem toho je kvalitní a čistá voda, která je vždy k dispozici.
R

Vysokotlaká pumpa

Vysokotlaká vodní pumpa kombinovaná s přívodním elektromagnetickým ventilem vytváří vhodné prostředí pro membránu reverzní osmózy (RO), díky tomu je nejvýkonnější čističkou poskytující vždy čerstvou a kvalitní vodu.
R

inteligentní displej

Panel s inteligentním displejem zobrazuje aktuálnífunkce přístroje, zatímco digitalizovaná skříňka automaticky řídí optimální spotřebu vody a energie.
elegantní design, který se hodí do každé kuchyně

Šetří 100 % vašeho času

Při nakupování nemusíte shánět balenou vodu. Stačí jen otočit kouhoutkem a ihned máte k dispozici zdravou, čistou a chutnou vodu.

Šetří 100 % vašich peněz

Dost bylo vody balené v lahvích, nefunkčních filtračních zařízení a vysokých účtů za elektřinu.

Chrání vaše zdraví

Stop škodlivým látkám jako jsou olovo, těžké kovy, bakterie, viry a také problematická voda balená v plastových lahvích.

AqueenaPro vám šetří ČAS,
PENÍZE a chrání vaše ZDRAVÍ!

objednejte si aqueena pro za akční cenu ještě dnes a získejte dárky v hodnotě 19 470 Kč

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA AQUEENA PRO NA 3 roky V HODNOTĚ 5 720 KČ

Většina ostatních značek na trhu poskytuje na čističky standardní dvouletou záruku. Ovšem naši klienti od nás získají zcela zdarma prodloužení záruky o další rok, takže budete mít vaši čističku úplně bez starostí na další 3 roky.

instalace čističky zdarma  V HODNOTĚ 3500 KČ

Jednou z prvních otázek zákazníků, kteří se plánují koupi čističku vody je, jak náročná je instalace. Zvládnu to sám, nebo bude muset volat instalatéra? Pokud si koupíte dnes Aqueena Pro, tak všechny tyto otázky jsou zbytečné, ke koupi totiž získáte kompletní instalaci čističky vody u vás doma v ceně 3500 Kč.

online program „Silná imunita za 28 dní“ v hodnotě 2 000 Kč

Čistá voda je jedním z nejzásadnějších prvků pro naše celkové zdraví, ovšem není to vše a je potřeba se zaměřit i na další nezbytné oblasti. Proto od nás získáte nejprodávanější program pro vytvoření skutečně silné imunuty od našeho předního lékaře v této oblasti MUDr. Davida Freje.

voucher v hodnotě 2000 Kč na zdravotní program vita 

Díky tomuto specializovanému celostnímu programu od Vita kliniky si aktivizujete pozornost na své tělo a mysl, které po podpoře detoxikace, zesílení a pochopení životního smyslu zahájí samo v našem organismu sebeléčebné procesy.

získejte čističku vody Aquena pro za speciální akční cenu

ČISTIČKA VODY ZEPTER AQUEENA PRO
+ DÁRKY V HODNOTĚ 19 470 KČ

Z

Doprava zdarma a ihned klubová sleva

Z

Prodloužená záruka na 3 roky v hodnotě 5720 Kč

Z

Kompletní instalaci čističky u vás doma v hodnotě 3 500 Kč

Z

Online program “Silná imunita za 28 dní” v hodnotě 2 000 Kč

Z

Voucher v hodnotě 2 000 Kč na zdravotní program Vita kliniky

Original price was: 43 500 Kč.Current price is: 36 680 Kč.

nebo 24 splátek bez navýšení po
1.594 Kč

6 hodnocení pro Čistička vody Zepter Aqueena Pro s instalací

 1. Štefan Chudoba

  AQUEENA PRO – perfektní produkt, slouží mi už 5 roků

 2. Júlia Kučová

  Zboží Zepter Aqueena Pro doručeno, od prvního dne plně funkční. Se zbožím od Zeptru jsem vždy spokojena.

 3. Stanislav K.

  Jsem velmi spokojený.

 4. Beáta Janská

  Chutná voda, jednoduché nastavení 🙂
  Koupila jsem si Aqueenu po doporučení od kamaráda protože miluju pít vodu při pokojové teplotě.
  Myslela jsem, že si budu muset někoho najmout, aby mi ji nainstaloval, protože jsem úplně nešikovná na jakoukoli práci související s domem. Naštěstí jsem k čističce dostala i instalaci, takže to bylo nakonec úplně bez starostí.

 5. Milan Valíček

  Začnu tím, že jsem velmi všímavý ke kvalitě výrobků, respektive k jejich nedostatkům. Začněme tedy mými prvními dojmy po otevření filtru.
  Pouzdra pro filtry se zdály být docela robustní, a mluvil jsem se zákaznickým servisem a zjistil jsem, že jsou velmi znalí a ochotní. Byli ochotni strávit tolik času, kolik bylo potřeba, aby zodpověděli všechny mé otázky. To je pro mě velmi velké plus.
  Zatím filtr i baterie fungují bezvadně. Džbány s vodou se mi plní rychleji než s čističkou kterou jsem používal předtím. Moje myšlenka byla si pořídit čističku Aqueena na mnoho let dopředu, a tak jsem raději utratil trochu více dopředu, abych získal to nejlepší.

 6. Zbyněk Polák

  Dorazila včas, dokonce o den dříve a co jsem si zamiloval, je kvalita vody.
  Musím přiznat, že jsem trochu blázen do vody, a proto stojí za zmínku vynikající kvalita vody Aqueeny. Vždy jsem dbal na kvalitu vodu a musím říci, že tento systém mě opravdu překvapil, protože zanechává vodu se suchým reziduem pouze kolem 40 mg/l – kontrolováno pomocí EC -, což je mnohem méně než u běžných minerálních vod a na stejné úrovni jako u značek vody známých svou nízkou mineralizací.
  Stručně řečeno, jsem s nákupem velmi spokojen.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Technické parametry Aqueena pro

  • KÓD VÝROBKU: WT-100
  • NÁZEV VÝROBKU: AqueenaPro
  • POUŽITÍ: Zařízení je určené především k filtrování vody dodávané do domácností.
  • HMOTNOST BRUTTO: 13,5 kg
  • HMOTNOST NETTO: 11,5 kg
  • Barva: Bílá
  • VÝROBCE: HOME ART & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Švýcarsko
  • FUNKCE: Čištění vody
  • METODA ČIŠTĚNÍ: Reverzní osmóza
  • VÝKON: 25 W
  • NAPĚTÍ: Odpojitelný napájecí kabel 100–240V, 50/60 Hz
  • POUŽITÉ TYPY FILTRŮ: Membrána reverzní osmózy (RO) 20 GPD (hlavní), uhlíkový filtr, mechanické filtry, antibakteriální filtr
  • PRACOVNÍ TEPLOTA: Od 5 ̊C do 38 ̊C
  • ÚČINNOST: Max. 378,5 l/den
  • OBSAH NÁDRŽE: 9,5 l (využitelná kapacita 6 l)
  • ROZMĚRY: 408 (š) x 265 (h) x 420 (v)
  • DOBA PŘEČIŠTĚNÍ NÁDRŽE: Cca 30 minut
  • OCHRANA: Čidlo úniku vody
  • TLAK PŘI POUŽITÍ: 0,6–0,8 MPa
  • OPTIMÁLNÍ PH PŘÍVODNÍ VODY: 6–8 pH
  • VHODNÝ TLAK PŘIVÁDĚNÉ VODY: 0,07–0,75 Mpa / 0,70–7,5 bar
  • VÝTĚŽNOST: 42 %
  • PPM POMĚR: ~ 20 ppm
  • ČERPADLO: Ano
  • SYSTÉM AUTOMATICKÉHO PROPLACHOVÁNÍ: Ano – před a po dokončení procesu filtrace
  • ZÁKAL: <3 (NTU)
  • OBSAH BALENÍ: Přístroj AqueenaPro se sadou filtrů • Membrána RO v ochranném obalu – není nainstalována • Napájecí adaptér • Návod k použití a údržbě • Kohoutek na vodu • Kabely • Svorka k hadici • Klíč k pouzdru membrány • Inline vodovodní konektor • Rychlomontážní svorky – 2 ks • Vodovodní baterie
  • FREKVENCE VÝMĚNY FILTRŮ: název filtru – kód – předpokládaný termín výměny, počítá se od data instalace: • 5mikronový PP filtr WT-100-72 každých 6 měsíců • Uhlíkový filtr WT-100-73 každých 6 měsíců • Kokosový filtr WT-100-75 každých 12 měsíců • Membárna RO WT-100-15 každých 12 měsíců. Systém pro čištění vody AqueenaPro je vybaven speciálním systémem pro monitorování životnosti filtrů. Systém automaticky kontroluje stav filtru a aktuální opotřebení zobrazuje na kontrolce stavu filtru. Doba životnosti filtru se nerovná záruční době poskytnuté na filtr, ale značí očekávanou životnost, při které filtr podává optimální výkon. Pro zajištění maximálního výkonu je někdy nutné filtry vyměňovat častěji. Rychlost a kvalita filtrace závisí na tlaku, teplotě a kvalitě přiváděné vody. V oblastech, ve kterých voda obsahuje vysoké množství nerozpuštěných látek (částic, usazenin atd.), může být životnost filtru kratší.
 • ZÁRUKA: 2 roky
 • AqueenaPro je zařízení na čištění vody, určené k umístění pod dřezem. Montáž je třeba připravit * zejména úpravou kuchyňské linky a vodovodních instalací. Instalaci přístroje, uvedení do provozu, údržbu a opravy může provádět pouze autorizovaný servisní pracovník Zepter. Doporučujeme, abyste místo pro instalaci připravili předem: • Vzdálenost mezi přípojným místem a místem, kde bude zařízení instalováno, by neměla být větší než 1,5 m. • Vzdálenost od zdroje přívodní vody by neměla být větší než 3 m. • Vzdálenost k místu odtoku použité vody by neměla být větší než 3 m. • Rozměry místa pro instalaci by měly odpovídat rozměrům zařízení AqueenaPro. Doporučujeme umístit zařízení v blízkosti dřezu, aby přívodní i odtoková hadice zůstaly přístupné. * Poznámka: V závislosti na konkrétním místě instalace a technických možnostech připojení k odpadnímu potrubí bývá někdy třeba vyvrtat otvor např. do pracovní desky kuchyňské linky. Veškeré dodatečné práce spojené s přípravou místa a infrastruktury pro instalaci nebo připojení zařízení (např. vyvrtání otvorů do kamene, mramoru nebo jiných speciálních typů pracovních desek, úprava odpadního potrubí, instalace nezávislého přívodu vody, zajištění potřebných přípojek a ventilů) zajišťuje zákazník sám a na své náklady
 • OSVĚDČENÍ / PROHLÁŠENÍ: Shoda CE pro elektrická zařízení. Prohlášení o shodě se směrnicí 2004/108 / ES o elektromagnetické kompatibilitě. Prohlášení o shodě se směrnicí 2006/95 / ES o elektrických zařízeních určených pro používání v určitých mezích napětí. Směrnice 2002/95 / ES (RoHS) o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektromagnetických zařízeních. Prohlášení směrnice WEEE 2002/96 / ES (odpad z elektrických a elektronických zařízení). Prohlášení o shodě s nařízením č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami

Nejčastější dotazy zákazníků

Proč si vybrat AqueenaPro ?

Systém na čištění vody AqueenaPro bude spolehlivě poskytovat čistou, kvalitní a chutnou vodu Vám i Vaší rodině. AqueenaPro je nehlučný 5stupňový filtrační systém, založený na nejmodernější technologii RO (reverzní osmóza).

Srdcem systému Zepter AqueenaPro je membrána reverzní osmózy s velmi malými póry o velikosti 0,0001 mikrometrů, vyvinutá tak, aby odstraňovala rozpuštěné nečistoty, těžké kovy, rezidua pesticidů, stejně jako škodlivé mikroorganismy – bakterie a viry. Společnost Zepter International má celosvětovou reputaci díky kvalitě, stylu a trvalé hodnotě svých výrobků.

 

Jakou má AqueenaPro výkonnost ?

Maximální objem přečištěné vody je 378 litrů/den

Má přístroj vlastní nádrž ? Jak je velká ?

Vestavěná vodní nádrž v čističce vody AqueenaPro má objem 9,5 l a umožňuje Vám okamžité čerpání čisté filtrované vody bez jakéhokoliv čekání. 

Jak dlouho vydrží filtry ?

Systém pro čištění vody AqueenaPro je vybaven speciálním systémem pro monitorování životnosti filtrů. Systém automaticky kontroluje stav filtrů a aktuální opotřebení zobrazuje na kontrolce stavu.

 • Zelené světlo – filtry pracují na optimální úrovni
 • Oranžové světlo – filtry bude brzy nutné vyměnit

• Červené světlo – signalizuje nutnost výměny filtru.

Byla tato Zepter čistička vody testována ?

Samozřejmě. Filtrace vody AqueenaPro byla testována autorizovanou laboratoří pro testování pitné vody na látky a podmínky uvedené v následující tabulce. ÚDAJE O SYSTÉMU AQUEENAPRO :

Jakou spotřebu elektřiny má čistička AqueenaPro?

25W

Jaké jsou rozměry přístroje ?
 • Čistička vody AqueenaPro měří 408 × 265  × 420 mm.
Má tato čistička vody samoproplachování ?

Ano, přístroj AqueenaPro je moderní filtrační zařízení. Je již v základu vybavena systémem samoproplachování pro zvýšení životnosti filtru.

Je systém filtrace vody bezpečný ?

Filtrace vody AqueenaPro je vybavena speciálním čidlem úniku vody k detekci protékání zařízení. Tím chrání majetek uživatele a zabraňuje jakémukoliv poškození způsobenému protékáním. AqueenaPro má také jednosměrný průtokový ventil zabraňující zpětnému toku vody. Můžete tedy v klidu spát. Moderní systém filtrace vody AqueenaPro sám sebe hlídá.

Kde seženu nové filtry do AqueenaPro ?

Náhradní filtry si můžete kdykoliv objednat v pohodlí domova na našem eshopu zde : https://live100.cz/kategorie-produktu/nahradni-dily/filtry-do-cisticek-vody/

 

Jaká je záruka na čističku vody AqueenaPro ?

Všechny naše přístroje prošly při výrobě přísnými kontrolními testy a je na ně poskytována záruka 2 roky. V případě akčních nabídek může být poskytnuta prodloužená záruční doba – tedy delší než je standardní zákonem stanovená. Záruka se počítá od data dodání, které je uvedeno na faktuře.

Jaké jsou technické podmínky pro připojení AqueenaPro ?

Připojení k elektrické síti ve vzdálenosti do 1,5 m od místa instalace

 • Zdroj vody a odpad pro vypouštěnou vodu ve vzdálenosti do 3 m.
 • Prostor odpovídající rozměrům AqueenaPro 408 × 265 × 420 mm.
 • Doporučujeme instalovat AqueenaPro v blízkosti dřezu, což umožní snadnou dostupnost vodovodních a odpadních řadů.

Kontakt

Petr Havel

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci