ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

Čistička vzduchu Zepter TherapyAir Black + dárky

Original price was: 24 520 Kč.Current price is: 22 310 Kč.

(Hodnocení: 25)
nebo na splátky bez navýšení 24 x 930 Kč/měsíc
dnes neplatíte nic | schválení online | zboží ihned | více...

ČISTIČKA VZDUCHU THERAPY AIR ION – FILTRUJE, ČISTÍ A OBOHACUJE VZDUCH, KTERÝ DÝCHÁTE

Díky Therapy Air iOn se zbavíte 99,9% všech alergenů, prachových částic, kouře, virů a bakterií.

Průkopnická technologie založená na pěti filtrech a generátoru iontů vytváří 1.236.000 záporně nabitých iontů na cm3.

Chraňte sebe i svou rodinu s přístrojem Therapy Air iOn – nejúčinnějším systémem pro čištění vzduchu a zdravé dýchání.

4 x nejlepší čistička vzduchu na trhu dle nezávislého hodnocení německých specialistů expertentesten.de 2016, 2019, 2020, 2021

Objednejte dnes do půlnoci a získejte DÁRKY :

✅ Prodloužená záruka 6.700 Kč – ZDARMA!
✅ Lišta na zeď
v hodnotě 750 Kč – ZDARMA!
✅ Program Silná imunita 2.000 Kč – ZDARMA!
Voucher Vita kliniky 2.000 Kč – ZDARMA!
Ebook Čistý vzduch 350 Kč – ZDARMA!

Skladem

Cofidis Pay - splátková kalkulačka
Katalogové číslo: PWC-570B Kategorie:

THERAPY AIR® iOn – FILTRUJE, ČISTÍ A OBOHACUJE VZDUCH, KTERÝ DÝCHÁTE

S přístrojem Therapy Air® iOn od firmy Zepter budete mít pod kontrolou obsah prachu, teplotu i vlhkost doma nebo v kanceláři a zároveň se zbavíte nečistot ze vzduchu. Naše průkopnická technologie založená na pěti filtrech vytváří přibližně 1.236.000 záporně nabitých iontů na metr krychlový, což odpovídá množství iontů naměřenému v nejzdravějších prostředích na Zemi.

Nejlepší čistička vzduchu na trhu Therapy Air Ion Black a ložnice


CHRAŇTE SVÉ ZDRAVÍ

Podle Světové zdravotnické organizace nyní čtvrtina obyvatel zeměkoule dýchá nebezpečný vzduch. 4,3 milionu lidí na světě ročně umírá kvůli znečištění vzduchu uvnitř budov. Špatná kvalita vzduchu doma nebo v kanceláři může přispívat nejen k rozvoji infekcí a chronických plicních chorob, jako je astma, nebo být přímo jejich příčinou, ale může také zvýšit nebezpečí výskytu rakoviny plic, mrtvice a srdečního infarktu. A to nemluvíme o bolestech hlavy, ucpaném nose, nevolnosti, vysušené pokožce a suchých očích.

ZVYŠTE SVOU IMUNITU A VÝKONNOST

William Fisk z Lawrencovy národní laboratoře v Berkeley, Kalifornie, ve své studii dospěl k závěru, že lepší kvalita vzduchu v místnostech podporuje produktivitu práce, čímž se podle odhadu ročně ušetří až 200 miliard amerických dolarů. Není-li naše krev dostatečně zásobována kyslíkem, mozek se velmi rychle unaví a přestane jasně myslet. A jakmile se nám myšlení zakalí, začneme být náchylní k depresi. Ta pak má nepříznivý účinek na celou naši tělesnou soustavu včetně imunitního systému, čímž se naše tělo dostává do stavu, kdy snáze podléhá chorobám.

VAŠE OCHRANA PŘED ZNEČIŠTĚNÍM A ALERGENY

Nebezpečné částice, s nimiž se setkáváme ve svých domovech, pocházejí ze znečišťujících látek, alergenů, pylů a plísní. Musíme se ale potýkat i s polétavými organickými sloučeninami, což jsou chemické látky, které mohou nebezpečně znečišťovat vzduch. Uvolňují se z nátěrů, čisticích přípravků, rozpouštědel a jiných prostředků domácí chemie, čímž dále zhoršují kvalitu vzduchu. Během chřipkové sezóny může kvalita vzduchu u vás doma rozhodovat i o tom, jak často vy a vaše rodina podlehnete chřipce nebo nachlazení.

TherapyAirIon Black filtry animated

PĚT FANTASTICKÝCH FILTRŮ

1. ANTISTATICKÝ FILTR: odstraňuje větší částice prachu, plísní, vlasy, lupy a zvířecí srst.
2. ANTIBAKTERIÁLNÍ FILTR: odstraňuje zbývající drobné částice prachu, bakterie větší než 1 mikron, pyly.
3. HEPA-FILTR: likviduje nejdrobnější prachové částečky a tabákový kouř, zatímco antibakteriální thiabenzadol (organická antibakteriální sloučenina) odstraňuje bacily, spóry plísní a jiné zárodky, čímž předchází riziku infekce.
4. ANTIALERGICKÝ FILTR: obsahuje směs stříbra, minerálu apatitu a antibakteriálního činidla, která je mimořádně účinná při potírání bakterie legionelly, jež ohrožuje zejména malé děti. Filtr obsahuje také extrakt z listů jinanu dvoulaločného (ginkgo biloba), který se s úspěchem používá při astmatu, plicních chorobách a potížích krevního oběhu a k odstraňování příčin alergií, chřipkových virů a bakterií.
5. FILTR S AKTIVNÍM UHLÍM: díky vysoké absorpční schopnosti odstraňuje nepříjemné pachy z vaření, toxické plyny a další příčiny zápachu.

VÝHODY NAVÍC

 • lze jej zavěsit na zeď a pro větší pohodlí je vybaven dálkovým ovládáním
 • lze jej nastavit na spánkový režim, při kterém přístroj automaticky přejde na tichý provoz a vytvoří příjemnou noční atmosféru
 • po otevření předního krytu se automaticky přeruší všechny činnosti
 • po nastavení do dětského režimu se proudění vzduchu zpomalí, aby dětem nebylo chladno
 • DNES NAVÍC PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 5 LET PRO VÁS ZDARMA !!!
Nejlepší čistička vzduchu na trhu Therapy Air Ion Black a ocenění expertentesten

Nejlepší čistička vzduchu na trhu Therapy Air Ion Black a ocenění ExpertenTesten.de

 • KÓD VÝROBKU PWC-570B
 • NÁZEV VÝROBKU THERAPY AIR® iON BLACK 
 • HMOTNOST BRUTTO [KG]10.8
 • HMOTNOST NETTO [KG]8.8
 • VÝROBCE HOME ART & SALES SERVICES AG, SIHLEGGSTRASSE 23, 8832 WOLLERAU - SWITZERLAND
 • ROZMĚR 54,4 x 18,1 x 51 cm
 • NAPÁJENÍ47 W
 • NAPĚTÍ220 V-240V - 50Hz/60Hz
 • BEZPEČNOSTNÍ TŘÍDAII
 • METODA ČIŠTĚNÍ Antistatický filtr, antibakteriální filtr, HEPA filtr, antialergický filtr, filtr s aktivním uhlím
 • ZPŮSOB OCHRANYJistič
 • MNOŽSTVÍ VYROBENÝCH ZÁPORNÝCH IONTŮ 1.236.000 iontů na cm3
 • HLUČNOSTMinimum 21db- maximum 46 db
 • MAXIMÁLNÍ KAPACITA ČIŠTĚNÍ 328 m3/hod.
 • MAXIMÁLNÍ PRŮTOK VZDUCHU 5,8 m3/min.
 • ZÁRUKA  2 ROKY + 3 ROKY 
 • CERTIFIKACE / PROHLÁŠENÍShoda CE pro elektrická zařízení. Prohlášení o shodě se směrnicí 2004/108/ES o elektromagnetické kompatibilitě. Prohlášení o shodě se směrnicí 2006/95/ES o elektrických zařízeních určených pro používání v určitých mezích napětí. Směrnice 2002/95/ES (RoHS 1) o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

Čističku vzduchu Therapy Air iOn je možné objednat také v bílé barvě : https://live100.cz/produkt/therapy-air-ion

25 hodnocení pro Čistička vzduchu Zepter TherapyAir Black + dárky

 1. David Vokáč

  Čistička vzduchu THERAPY AIR ION je můj nejoblíbenější Zepter výrobek.
  Super se díky ní spí, když před spánkem vyčistí místnost od špatného vzduchu.

 2. Jan Hoško

  Therapy Air pravdu funguje jak má. Čistička vzduchu Zepter je opravdu tichá. Po zapnutí byl hned vzduch v ložnici svěží. Vyfiltruje když vařím v kuchyni a také – jelikož jsem kuřák a kouřím výhradně v obývacím pokoji z okna – tak i toto zachytí. Je prostě skvělá. Mám jí už přes půl roku a zapnutou 24 hod. denně. Cena odpovídá kvalitě. Tak jsem pořídil ještě jednu.

 3. Anička Sterbova

  Mám čističku vzduchu Therapy Air, spoustu nádobí, mixér. Naprostá spokojenost 😀

 4. PhDr. Ljubica Váchová Nováková, ředitelka mateřské školy Jihlava

  Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava poskytuje péči nejen dětem zdravým, ale i se zrakovým, mentálním, tělesným, sluchovým a řečovým postižením nebo dětem s více vadami a dětem s poruchami artistického spektra. V naší mateřské škole užíváme čističky vzduchu Therapy Air v devíti třídách u dětí se speciálními potřebami, v tělocvičně a u trampolíny.
  Mohu plně tento přístroj doporučit z několika důvodů :
  Snížila se o 30% nemocnost dětí za dvouleté statistické sledování, obzvlášť v zátěžovém chřipkovém období. Taktéž sledujeme menší počet školkových infekcí – rýma a kašel.
  Snížila se prašnost ve třídě při pohybu a cvičení dětí. Therapy Air se spíná a automaticky čistí vzduch ve třídě.
  Zachycení zápachů ve třídě ze stravy a ze sociálního zařízení.
  Vzduch je obohacen o ionty a učitelky i rodiče tuto změnu velmi pozitivně hodnotí.

 5. Jarmil Škvrna

  Průduškové astma mám od dětství a při své herecké profesi jsem odsouzen pohybovat se neustále ve spoustě prachu. Proto používám systém čištění vzduchu Therapy Air díky kterému pak mohu v klidu spát, v klidu si číst. Prostě v klidu doma existovat.

 6. Roman Hůla

  Toto je nejlepší čistička vzduchu, kterou jsem za posledních 5 let použil. Je tak tichá, že jí můžete mít puštěnou i v ložnici a spát v místnosti. Přitom je extrémně výkonná. Musím říct, že kvalita mě příjemně překvapila.

 7. Miroslava Kunstová

  Už dlouhá léta mám od Zepter už vybavenou celou domácnost. A pořád vše funguje jak první den po zakoupení. Dobrá investice, 100% spokojenost. Vřele doporučuji. 😀👍

 8. Iveta Koubová

  V posledních letech jsem díky našim domácím mazlíčkům trpěla alergiemi a měla potíže se spánkem. Začátkem roku jsme vyzkoušeli jinou, levnější a méně funkční čističku vzduchu. Byla to jedna z těch levných čističek z reklamy. Jak to slušně říci ? Moc nefungovala. Po dlouhém vybírání a porovnávání jsme vybrali Therapy Air. Už po několika nocích cítím rozdíl a jsem spokojená. Alergie se zmenšila a spím lépe. Therapy Air má tichý motor a skutečně velké, kvalitní filtry. Tato čistička vzduchu je dostatečně účinná, aby vyčistila vzduch v celé domácnosti a je navíc velmi pěkně vypadající. Doporučuji !!!

 9. Jana Jiskrová, ředitelka mateřské školy Kladno

  Přítomnost čističky vzduchu ve třídě je opravdu znát. Vzduch ve třídě je mnohem čistší. Dýchá se tam nyní lépe nejen dětem s alergickými a astmatickými obtížemi, ale nám všem. Opravdu mě to hodně překvapilo a sama bych tomu nevěřila, když bych si to na vlastní kůži nevyzkoušela, jak krásně dokáže Therapy Air vzduch vyčistit.

 10. Ing. Jana Šubrtová

  Nikdy bych nevěřila, jak jak špatná byla kvalita vzduchu v našem bytě, dokud jsem nepořídila Therapy Air. Až uvidíte použité filtry, pochopíte. Je to investice do zdraví. Therapy Air je jeden z nejlepších nákupů domácích spotřebičů, který jsem udělala.

 11. Anna Kubálková

  Je to jen pár hodin a jsem překvapená. Vzduch v místnosti je opravdu jiný. Lepší !!! Máme čističku vzduchu v obývacím pokoji a její design se také opravdu povedl. Rozhodně doporučuji. 👍

 12. Rudolf Křenek

  Koupili jsme čističku Therapy Air do našeho bytu. Po 3 týdnech mě změna kvality vzduchu natolik přesvědčila, že jsem koupil tuto čističku jako dárek pro maminku, která si stěžovala na potíže s dýcháním ve svém domě. Po pár dnech mi volala, že se cítí mnohem lépe. Moje mamka je docela náročný zákazník, kterému není snadné vyhovět. U ní pochvala fakt už něco znamená. Therapy Air je bezpečná sázka na jistotu 👍 A za tuto cenu je to skvělá nabídka!

 13. Gabriela Sehnalová

  Mám možnost srovnávat. Tato čistička je naprosto úžasná, není příliš hlasitá, je krásná, má generátor záporných iontů a HEPA filtr. Žádný malý tenký filtr, ale pořádný filtr, který vydrží 12 měsíců, což znamená méně peněz vynaložených na náhradní filtry. Čistička Therapy Air omezila prašnost a drobné pachy u nás v domácnosti. Spotřeba energie je jedna z nejnižších, které jsem našla. Nebudete litovat tohoto nákupu pro váš domov. Doporučuji 😘

 14. Vlasta

  Moje maminka je bronchiální astmatička a zaznamenala okamžité zlepšení. Therapy Air pomohl vyčistit vzduch, což jí usnadnilo dýchání a zlepšilo spánek. Za celou rodinu, děkuji 😍👍

 15. Renata Opltová

  Máme psa, kterého milujeme. A také občas hlídáme malého vnuka. Proto jsme se rozhodli podívat po čističce vzduchu. Když jsme četli recenze a prováděli průzkum, tak zepter therapy air čistička byla vyhodnocena jako vítěz testů. Máme větší rodinný dům a během několika dní se skutečně vyčistil vzduch a snížilo množství prachu v domě. Pokud chcete opravdu pěknou jednotku na čištění vzduchu, vyberte si therapy air. Zapojte jej a nechte ho dělat svou věc. Tak jednoduché to je.

 16. Libor Karas

  Tato věc funguje skvěle! Koupili jsme Therapy Air na doporučení lékaře, protože moje žena má astma. Funguje překvapivě tiše a vzduch je čistší. Automatický režim si sám hlídá kvalitu vzduchu, takže se o přístroj žena vůbec nemusí start. Jsme spokojení.

 17. Alice Majerová

  Čistí hodně vzduchu. A potichu. Therapy Air mě opravdu ohromil. Pohybuje tunou vzduchu a dělá to potichu. Líbí se mi automatický režim a barevně odlišený indikátor kvality vzduchu. Vřele doporučuji každému, kdo hledá kvalitu a čistě vonící domov 🥰

 18. Filip Tesařík

  Nejlepší vysoce účinná čistička vzduchu, jakou jsme našli. Vynikající filtrace. Snadné, intuitivní ovládání. Překvapivě tichý, dokonce i v režimu turbo. Stylový design. Vysoce kvalitní konstrukce. Lze také snadno přenášet z místnosti do místnosti. Doporučuji.

 19. Ing. Viktor Sýkora

  Tato čistička vzduchu opravdu osvěžila vzduch v malé kanceláři, kde úzce spolupracuje 10 lidí! Skvělá jednotka! Chválím dodávanou lištu a možnost pověsit na zeď. Pokud máte malé prostory, ušetří Vám to hodně místa. Je vidět, že u návrhu Therapy Air iOn někdo přemýšlel.

 20. Ilona Reková

  Skvělá čistička vzduchu! Velmi tichá. Pomohlo to snížit zápach od mých dvou psů a snížit alergie u mých dětí.

 21. Matěj Šácha

  Vynikající čištění vzduchu. Během několika dnů jsem zaznamenal velký rozdíl v mých alergiích. Therapy Air je velmi tichý. Není to nejlevnější čistička, ale stojí to za ty peníze navíc. Dostanete skutečně vysoce funkční výrobek. Už chápu, proč si ho kupují lékaři do ordinací.angeliza1@selectedovr.com

 22. Diana K.

  Skvely produkt. Doporucuji 👍 👍 👍

 23. Vendulka Soukupová

  Kvalita ovzduší se výrazně zlepšila! Therapy Air funguje výborně a pokrývá velkou plochu. Od té doby, co čističku vzduchu máme, jsem si všimla, že je doma méně prachu a lepší vzduch. Kéž bychom koupili přístroj dříve. Máme ho asi 4 měsíce a už bych si to bez něj nedovedla představit…. ❤️👍

 24. Anna Míšková

  Skvělá čistička vzduchu. I po 3 letech jsem s tímto výrobkem velmi spokojena.

 25. Ludmila Škutová

  Skutečně velmi tichá čistička vzduchu. V ložnici mám mnohem méně prachu a už se nebudím s ranním kašlem. Dražší, ale velice dobře provedené. Má skutečně velký HEPA filtr a je to znát. Je u nás zapnutá permanentně tj. 24/7, ani jí neslyším běžet. Ráda dýchám čistý vzduch. Opravdu doporučuji.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…

Kontakt

Petr Havel

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci