ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

Matrace Supquano, potah Extraquano

Original price was: 111 390 Kč.Current price is: 100 290 Kč.

nebo na splátky bez navýšení 24 x 4179 Kč/měsíc
dnes neplatíte nic | schválení online | zboží ihned | více...

Spánek na kvalitní matraci vám poskytne dokonalou fyzickou i psychickou relaxaci a vy se budete cítit svěží a odpočatí po celý den.
Středně tvrdá matrace SupQuano je vyrobena z přírodního latexu. Potah matrace ExtraQuano má dvě strany, zdravotní a chladicí. Zdravotní strana je vyrobena z kašmíru a viskózy. Při jeho výrobě byly použity technologie HyperOxy Biom, AntiStat a AntiBact.
Chladicí strana neobsahuje technologii HyperOxy Biom, je vyrobena z kašmíru a viskózy a ošetřena technologií AntiBact a AntiStat.
Technologie HyperOxy Biom obnovuje energii těla pro klidný spánek. Podporuje zvýšený přísun kyslíku a živin do buněk, což přispívá k rychlejší regeneraci organismu. Spolu se směsí termoaktivních minerálů BIOM, která se používá při výrobě potahu, shromažďuje infračervenou energii, kterou tělo pasivně ztrácí během spánku, a vrací ji zpět do těla.
Technologie AntiStat použitá při výrobě krytu eliminuje statickou elektřinu pomocí elektromagnetického ochranného štítu. Tenká uhlíková vlákna zpracovaná do potahu ExtraQuano sbírají elektrony z povrchu těla, z prostoru kolem něj a uvolňují je, čímž zbavují tělo škodlivé statické elektřiny.
Potah je ošetřen antibakteriální technologií AntiBact, která zastavuje růst bakterií a zabraňuje vzniku plísní a zápachu. Je také účinný proti plísním a roztočům.
Certifikace: trvanlivost, pružnost, odolnost proti stárnutí, bezpečnost při používání, odolnost proti plísním a alergenům. QUANOMED je certifikován jako hypoalergenní materiál a je bezpečný i pro dětskou pokožku.
Rozměry matrace: 90 x 200 x 18 cm s bočnicí ExtraQuano

Skladem

Kategorie: Štítek:

Systém Quanomed Sleep Smart pro kvalitní spánek byl vytvořen pro každého, kdo nezná kompromisy, pokud jde o dokonalý odpočinek, regeneraci, maximální pohodlí a luxus. Zdravý spánek je vedle čisté vody, vzduchu, kvalitní stravy, fyzické aktivity a světla jedním ze šesti nejdůležitějších pilířů našeho života. Dobrý spánek je nezbytný pro udržení fyzického a duševního zdraví. Pokud máme nedostatek kvalitního spánku, jsme unavení, náchylní k nemocem a špatně pracujeme.
Nejčastějším důvodem špatného spánku je nekvalitní matrace. Kvalitu matrace ovlivňuje její stáří, materiál, ze kterého je vyrobena, a jeho deformace, bakterie, prach a roztoči.

Systém QUANOMED Sleep Smart podporuje kvalitní spánek.
Umožňuje dokonalé proudění vzduchu pro optimální tělesnou teplotu – systém Therapy Air Flow (TAF -Therapy Air FOW). Propojené vzduchové bubliny v matraci umožňují při pohybu během spánku odvádět přebytečné teplo z těla, a tím udržovat optimální tělesnou teplotu, předcházet pocení, infekcím a vzniku nebo zhoršení příznaků revmatických a jiných onemocnění a urychlovat regenerační procesy v těle.
Podporuje obnovu fyzických a duševních sil (BRS – Body recuperation Support). Poskytuje anatomickou oporu všem částem těla, umožňuje optimální rozložení hmotnosti a zátěže a zaručuje dokonalou regeneraci. Zmírňuje řadu zdravotních problémů: bolesti ramen, hlavy a šíje, svalové napětí, ztuhlost a bolesti zad, vykloubení páteře, bolesti kyčlí a záněty kloubů, bolesti a necitlivost kolen, bolesti svalů dolních končetin, bolesti kloubů a oteklé nohy.
Quanomed je vyroben z prvotřídního 100% přírodního latexu, který se získává z kaučukovníků rostoucích v tropických deštných pralesích. Latex má kromě fyzikálních vlastností také vynikající hygienické a mikrobiologické vlastnosti. Nepronikají do něj nečistoty, roztoči ani mikroorganismy. 100% přírodní latex neobsahuje žádné chemikálie, syntetické látky, pesticidy, herbicidy ani toxické látky.

Quanomed poskytuje podporu pro páteř a tělo:
Zmírňuje tlak
Udržuje normální tělesnou teplotu
Antialergenní
Šetrné k životnímu prostředí
Extrémně odolné
Zlepšuje krevní oběh
Absorbuje kinetickou energii

  • KÓD VÝROBKU SQ-S90200
  • NÁZEV VÝROBKU Matrace SupQuano s potahem ExtraQuano
  • HMOTNOST BRUTTO [KG]30.43
  • HMOTNOST NETTO [KG]26.43

Recenze

Buďte první, kdo ohodnotí „Matrace Supquano, potah Extraquano“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

Petr Havel

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci