VAŘTE MODERNĚ, BEZ TUKU, BEZ VODY
A BEZ ŠKODLIVÝCH LÁTEK

Získáte od nás do půlnoci slevu na nádobí až 40 %
a při nákupu nad 7 000 Kč dárky v hodnotě 7 000 Kč.

Máme na výběr 2 řady nádobí zepter®

vyberte si cenově výhodnější řadu ZEST se slevou 40 %, nebo nejvyšší řadu Z-LINE se slevou až 40%

Vaření bez tuku
v nádobí zepter
Tuk/olej na smažení je zcela zbytečný, neboť při zahřátí dosahuje teploty 250 °Ca ve smažené potravině vyvolává toxické změny.

Smažení bez tuku v nádobách od Zepteru umožňuje zachovat živiny i získat a posílit vlastní chuť pokrmu bez přidání tuku či soli, a tudíž i bez zbytečných kalorií a hlavně bez toxických látek navíc.

Vaření bez vody v nádobí zepter
Působením vody dochází během vaření k vyplavení a zničení živin a celulózy,a často také k přenosu toxinů.

Připravovaná zelenina si při vaření bez vody ve speciálních nádobách od Zepteru uchová většinu živin i intenzivní a výraznější chuť. Celulóza, která je nezbytná pro čištění organismu, se neničí, ale naopak změkne a je snadněji stravitelná. Při tomto postupu není ani nutno přidávat sůl. Lidé přidávají sůl, protože jsou na to navyklí. Nevědí, jak z jídla, které žádnou sůl vlastně nepotřebuje, získat jeho skutečnou chuť.

Přirozené a zdravé jídlo v nádobí zepter
Jídlo připravené v nádobách od Zepteru vypadá lépe než jídlo z jiného nádobí, protože si zachovává svou barvu, tvar a strukturu.

Je také chutnější, protože je zachována a posílena jeho vlastní chuť i aroma. A je nesrovnatelně zdravější, protože zachovány zůstávají i všechny jeho živiny (vitamíny, mi- nerály, proteiny, makroprvky a mikroprvky). Jídlo připravené tímto způsobem neztrácí na svém objemu a neplýtvá se jím, neboť se vše spotřebuje. Jídlo neobsahuje přebytečné kalorie, cukr, sůl, karcinogenní toxiny, které vznikají při tepelném zpracování, ani trans tuky.

Poklice a okraj nádoby
Speciálně navržená ZEST poklice co nejvíce přiléhá k okraji a pomocí vodní zátky, která se vytvoří během vaření, nádobu hermeticky uzavírá. Vaření tak probíhá v uzavřeném cyklu. Jídlo připravované v uzavřeném cyklu se vaří ve vlastní šťávě, a tudíž si uchovává maximální množství živin. Poklici lze také pohodlně odkládat na úchyty nádoby a ušetřit tak místo na pracovní desce.

Právě tento prvek je jedním z mnoha ergonomických řešení, která nabízí systém ZEST. Poklice je kompatibilní s ostatními nádobami a multifunkčními prvky systému. Lze ji používat jako univerzální podložku na stůl, nebo pro mytí a krájení potravin, servírování a uchovávání pokrmů.

akutermické dno
Akutermické dno sestává ze tří vrstev: indukční, akumulační a kondukční. Vrstvy jsou strojově slisovány pod tlakem až 2000 tun (bez lepení či pájení) a dno je díky této technologii nezničitelné, kompaktní a nedeformuje se.

Je vhodné pro všechny druhy zdroje tepla, včetně indukčních desek. Akutermické dno je základem unikátního ZEST způsobu přípravy jídla. Rychle akumuluje teplo a rovnoměrně je přenáší na jídlo, které je díky tomu připravováno při nižší teplotě. Tím dochází k výraznému snížení množství toxinů, které v jídle vznikají v důsledku vysokých teplot, a k uchování živin. Akutermické dno zároveň umožňuje ušetřit 70 % energie

úchyty
ZEST úchyty jsou ergonomické, stylové a bezpečné. Při jejich navrhování byla věnována zvláštní pozornost bezpečnosti a snadnému zacházení. Úchyty jsou kovové a vynikají dokonale profilovaným tvarem, díky kterému lze nádobu držet v obou rukách (bezpečné uchopení) beze strachu ze spálení.

Úchyty se při běžném použití nikdy nerozpálí. Jeden z dalších konstrukčních nápadů pak navíc přináší i možnost odkládat na úchyty poklici. Úchyty jsou výsledkem důkladného testování a dlouhých let výzkumu v laboratořích ZEPTER.

termokontrol

Kontrola tepla, které je během vaření pohlcováno potravinami, je nejdůležitějším prvkem tepelné úpravy. Termokontrol umožňuje kontrolovat proces přípravy jídla od začátku až do konce, aniž je při tom nutno zvedat poklici a ztrácet tak teplo a energii. uzavřený cyklus přípravy tudíž může probíhat bez přerušení. ukazatele termokontrolu umožňují kontrolovat teplo prostřednictvím plotýnky. Zdroj ohřevu lze vypnout a proces přípravy bude pokračovat…

R

úspora času až o 70 %

Jídlo se v nádobí ZEST vaří daleko rychleji,
než v běžně dostupném nádobí.
R

úspora energie až o 70 %

Díky akutermickému dnu stačí nádobu jen nahřát
a poté se jídlo vaří díky nahromaděnému teplu.
R

úspora potravin až o 80 %

Nakupujute daleko menší množství jídla,
protože neztrácí na objemu smažením, či vařením ve vodě.

Napsali o nás

Co říkají naši zákazníci

podívejte se na zkušenosti našich zákazníků

„Moje maminka si v roce 1991 koupila svou první pánev od Zepter a pánev jí stále slouží. Pokud máte doma systém vaření Zepter, tak vás to podvědomě vede vařit zdravě tak, jak by se mělo.“

Martin Zounar

herec a moderátor

„Před sedmnácti lety mě vážné onemocnění přinutilo od základu změnit životní styl, musela jsem ve svém jídleníčku výrazně omezit především používání tuků. Díky nádobí Zepter si můžu připravit jak chuťově, tak nutričně vynikající jídlo, a to zcela bez tuku. Vsadila jsem na kvalitu, vysokou užitnou hodnotu a krásný vzhled výrobků společnosti Zepter – výrobků, které mi nejen usnadňují a zpříjemňují život, ale především ho naplňují vitalitou a zdravím,“

marie kottová

Jednoznačně dávám přednost kvalitě. Mám ráda jednoduché věci, které fungujou a nemají různé „zatáčky“ a výmysly okolo. Mám ráda střídmost, skromnost, jednoduchost a přírodní materiály. Výrobky z kvalitních materiálů jsou úžasné a takové je i nádobí Zepter. Dlouho jsem v něm vařila „klasickým“ způsobem, ale díky kamarádce, která ráda vaří na Zepter způsob a strašně si to pochvaluje, jsem objevila ten pravý rozměr Zepter hrnců a výhody zdravého vaření v nich.

Kateřina winterová

herečka a moderátorka

„Nádobí Zepter je velmi kvalitní, doma v něm vaříme již mnoho let. Dno nádob je silné, akumuluje do sebe hodně tepla a potom ho setrvačností uvolňuje. Nic se nepřipaluje, poklice řádně těsní a uvnitř se tak vytváří hodně páry. Díky vaření na Zepter způsob budete mít v jídle vitamíny, minerály a ušetříte opravdu hodně času. Díky nádobí Zepter jsem přišel i na různé recepty, které jsou jinak nerealizovatelné. 

Jiří král

šéfkuchař restaurace Aureole
a Kuchař roku ČR

Nejprodávanější sady nejnovější generace nádobí ZEPTER®

vyberte si DNES z našich nejvýhodnějších sad nádobí – s garancí nejnižší ceny!

Můžete si vybrat z našich akčních setů 

Nejprodávanější sety nejnovější generace nádobí zEPTER®

vyberte si DNES z našich nejvýhodnějších sad nádobí – s garancí nejnižší ceny!

Další naše Nejprodávanější produkty

vyberte si z našich nejoblíbenějších výrobků

OD 8.990 KČ

OD 29.990 KČ

OD 12.890 KČ

OD 19.990 KČ

Kontakt

LIVE100.CZ - Petr Havel

Eliášova 24, Praha 6

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci