ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

Co říkají naši zákazníci

Moje maminka si v roce 1991 koupila svou první pánev od Zepter a pánev stále slouží.

Strašně rád přicházím na nové věci a s Zepter se na nové věci opravdu přijít dá, pro mě v rámci vaření. A to mě zajímá.

Zepter bych určitě doporučil všem.

Martin Zounar

Herec a moderátor

Nádobí Zepter je velmi kvalitní, doma v něm spokojeně vaříme již mnoho let. Dno nádob je opravdu silné, akumuluje do sebe hodně tepla a potom ho setrvačností uvolňuje. Nic se nepřipaluje, poklice perfektně těsní a uvnitř se tak vytváří hodně páry.  Díky nádobí Zepter jsem přišel i na různé recepty, které jsou jinak nerealizovatelné.

Díky vaření na Zepter způsob budete mít v jídle vitamíny, minerály a ušetříte opravdu hodně času i energie.

Jiří Král

Šéfkuchař restaurace Aureole

Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře využívá od března roku 2015 při léčbě pacientů také přístroj Bioptron Pro 1.

Centrum zaměřené výhradně na léčbu pohybového aparátu otevřel v Praze v roce 2012 přední český fyzioterapeut Pavel Kolář, který za posledních 20 let pečuje nejen o české vrcholové sportovce, ale léčil i prezidenta Václava Havla, zpěváky Helenu Vondráčkovou nebo Jiřího Korna a další.

Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D.

Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře

Vařit bez tuku byla pro mě zcela nová a velmi pozitivní zkušenost. Osobně mohu potvrdit, že se v nádobí Zepter vaří velmi dobře.

Rozhodně bych každému doporučil vakuový systém VacSy pro uchovávání potravin.

Vacsy by měla mít doma každá rodina. Je to ideální věc pro skladování potravin, které hned nezpracujete nebo nespotřebujete, např. sýry.

Emanuel Ridi

Majitel restaurace MANÚ

Čistička vzduchu Therapy Air Ion pomohla zlepšit zdravotní stav mého syna.

Tento výrobek je opravdu hodně dobrý. Díky svojí pozitivní zkušenosti s touto čističkou, ji doporučuji i svým kamarádkám.

Protože máme kuchyň propojenou s obývacím pokojem, zůstane vzduch krásně čistý a svěží, i když se v kuchyni vaří jídlo. Také mě hodně potěšilo to, že čističku Therapy Air iOn má v ordinaci i dětská lékařka našeho syna.

Gábina Partyšová

Herečka a moderátorka

Bydlíme na Barrandově, kde projíždějí každý den tisíce aut. Ve vzduchu je spousta prachu, a tak musím uklízet každý den. Vodní vysavač s vodním filtrem, který je zároveň parním čističem a žehličkou, mi v tom hodně pomáhá. TuttoLuxo 6S vyčistí prakticky všechno, i dlažbu nebo skvrny na koberci. Manžel je ve znamení Panny a opravdu mu dělá čest, je to puntičkář… Oba máme rádi pořádek a s novým vysavačem se nám díky Zepteru daří mít byt čistý a útulný. Pro mne platí, že úklid je dobrá terapie. Když je všude uklizeno a malá si hraje v čistém prostředí, tak mám hezký pocit.
Romana Jákl Vítová

TV moderátorka

Kontakt

Petr Havel

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci