ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

Sada nožů Zepter Olive Wood

Original price was: 15 180 Kč.Current price is: 14 430 Kč.

nebo na splátky bez navýšení 24 x 601 Kč/měsíc
dnes neplatíte nic | schválení online | zboží ihned | více...

Pokud se zeptáte kuchaře, co je v kuchyni nezbytností, odpověď bude: spolehlivý kuchyňský nůž.

Kolekce nožů Zepter Olive Wood, pojmenovaná podle své vynikající rukojeti z olivového dřeva, přinese nádech středomořského ducha do vaší kuchyně. 

Ručně vyrobená čepel kolekce Olive Wood, kovaná z jednoho kusu oceli X50 CrMoV15, je vynikající svou kvalitou, odolností a ostrostí. Zaručuje tak maximální účinnost po mnoho let.

Od kování po balení jsou naše výrobní procesy prováděny v solingenské tradici kvalifikovanými řemeslníky, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a design na špičkové úrovni. 

Nože Zepter Olive Wood – kombinace exkluzivity s klasickou krásou! 

Skladem

Cofidis Pay - splátková kalkulačka
Katalogové číslo: SET-OLIVE Kategorie:

Zepter Felix vyrábí nože v Solingenu již od roku 1790. Dodnes zde tato více než 230 let stará tradice přetrvává.

Výroba Zepter nože z oceli nejvyšší kvality zahrnuje více než 45 kroků, než nůž získá finální podobu.
Výsledkem je bezkonkurenční kvalita, funkce a konstrukce nožů.

Nůž šéfkuchaře Zepter Felix Solingen Olive Wood 18 cm

Ručně vyrobená čepel z kolekce Olive Wood (olivové dřevo) je zhotovena z jednoho kusu oceli X50 CrMoV15 a má vynikající kvalitu, odolnost a ostrost zaručující maximální účinnost po mnoho let.

Rukojeť krásné zlatožluté barvy poskytuje vyvážený styl a funkčnost i menším rukám, takže je možné pevné sevření při provádění řady úkonů. Olivové jádro je známé pro své antibakteriální vlastnosti, díky čemuž je tento nůž při použití hygieničtější. 

Set kuchyňských nožů Felix Zepter Olive Wood Germany Solingen

Set nožů Zepter Olive Wood obsahuje :

  • Nůž na loupání · 9 cm · KSO-010 
  • Univerzální nůž · 12 cm · KSO-011
  • Nůž šéfkuchaře · 18 cm · KSO-013
  • Porcovací nůž · 21 cm · KSO-014 
  • Nůž Santoku · 16 cm · KSO-016

 

Nůž na krájení  9 cm · KSO-010
Nůž na krájení 12 cm · KSO-011
Ať kratší či delší, nůž přesně padnoucí do ruky! Je skvělý pro krájení, loupání, vykrajování ovoce, čištění zeleniny, sekání česneku nebo při pečení. Mnoho kuchařů považuje tento typ nože za druhý nejdůležitější – hned po noži šéfkuchaře. S všestranným nožem na krájení zvládnete velké množství i velmi specifických úkonů. Nízká hmotnost, snadné držení, přímá řezná hrana o délce 9 cm nebo 12 cm.

Nůž šéfkuchaře · 18 cm · KSO-013
Nikdo nedokáže nahradit tento výjimečný a univerzální nůž. Používá se k sekání, krájení na kostky, na plátky, taktéž na zeleninu, maso a další přísady. Pokud rádi připravujete pokrmy z masa, pak tento nůž musíte mít. Zakřivení čepele na jejím konci je v německém stylu, což je užitečné při sekání houpavým pohybem, kdy špička nože neopustí prkénko. Celková lehkost nože spolu s pohodlnou rukojetí z olivového dřeva usnadní různé úkony v kuchyni a vaše zápěstí ani paže nebudou unavené.

Nůž porcovací · 21 cm · KSO-014
Nůž na řezání Zepter Felix je speciálním nástrojem s úžasně ostrou hranou a pružnou čepelí pro mistrovské řezání. Na rozdíl od svých protějšků mají nože na řezání delší a tenčí čepele, které vytvářejí tenkou linii a čistý řez v pečeném masu či drůbeži. Slouží také k řezání velkých melounů, brambor, batátů, tykví, dýní nebo k porcování baget, chleba či patrového dortu.

Nůž Santoku · 16 cm · KSO-016
Význam slova „santoku”, „tři ctnosti”, jasně vysvětluje, k čemu se tento nůž nejlépe používá: sekání, krájení na větší kusy a mělnění. Všechny tyto úkony zvládá nůž santoku příkladně. I proto je jedním z nejčastěji používaných nožů v profesionálních kuchyních a doma. Čepel, která je tenčí než u nože šéfkuchaře, umožňuje krájení na tenké plátky, hojně rozšířené např. v japonských pokrmech.

Dopřejte si dotek středomořské kuchyně u vás doma.

Recenze

Buďte první, kdo ohodnotí „Sada nožů Zepter Olive Wood“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

Petr Havel

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci