Nezmeškejte BLACK FRIDAY – získejte akční slevy až 40 % a fantastický dárek pro vaši imunitu v ceně 2000 Kč.

AKČNÍ NABÍDKA 
VAŘTE MODERNĚ, ZDRAVĚ A VÝHODNĚ.

Získejte slevy až 40 %, navíc k objednávce
nad 7.000 Kč získáte dárky v hodnotě 7.000 Kč.

Máme na výběr nejlepší sety nádobí zepter®

vyberte si z naší neveřejné nabídky se slevou 40 %

Pečení bez tuku
v nádobí zepter

Olej na smažení je zcela zbytečný, neboť při zahřátí dosahuje teploty 250 °C a ve smažené potravině vyvolává toxické změny.

Smažení bez tuku v nádobách od Zepteru umožňuje zachovat živiny i získat a posílit vlastní chuť pokrmu bez přidání tuku či soli, a tudíž i bez zbytečných kalorií a hlavně bez toxických látek navíc.

Vaření bez vody v nádobí zepter
Působením vody dochází během vaření k vyplavení a zničení živin a celulózy,a často také k přenosu toxinů.

Připravovaná zelenina si při vaření bez vody ve speciálních nádobách od Zepteru uchová většinu živin i intenzivní a výraznější chuť. Celulóza, která je nezbytná pro čištění organismu, se neničí, ale naopak změkne a je snadněji stravitelná. Při tomto postupu není ani nutno přidávat sůl. Lidé přidávají sůl, protože jsou na to navyklí. Nevědí, jak z jídla, které žádnou sůl vlastně nepotřebuje, získat jeho skutečnou chuť.

Napsali o nás

Co říkají naši zákazníci

podívejte se na zkušenosti našich zákazníků

„Moje maminka si v roce 1991 koupila svou první pánev od Zepter a pánev jí stále slouží. Pokud máte doma systém vaření Zepter, tak vás to podvědomě vede vařit zdravě tak, jak by se mělo.
A v tom je to kouzlo.“

Martin Zounar

herec a moderátor

“Díky nádobí Zepter si můžu připravit chuťově i nutričně vynikající jídlo, a to zcela bez tuku. Vsadila jsem na kvalitu, vysokou užitnou hodnotu a krásný vzhled výrobků Zepter, které mi zpříjemňují život a naplňují ho vitalitou a zdravím.“

marie kottová

Jednoznačně dávám přednost kvalitě. Mám ráda střídmost, jednoduchost a přírodní materiály. Výrobky z kvalitních materiálů jsou úžasné a takové je i nádobí Zepter. Dlouho jsem v něm vařila „klasickým“ způsobem, ale díky kamarádce, která ráda vaří na Zepter způsob a velmi si to pochvaluje, jsem objevila ten pravý rozměr Zepter hrnců a výhody zdravého vaření v nich.

Kateřina winterová

herečka a moderátorka

„Nádobí Zepter je velmi kvalitní, doma v něm vařím již mnoho let. Dno nádob je silné, akumuluje do sebe hodně tepla a potom ho uvolňuje. Nic se nepřipaluje, poklice řádně těsní a uvnitř se tak vytváří hodně páry. Díky vaření na Zepter způsob budete mít v jídle vitamíny, minerály a ušetříte hodně času. Díky nádobí Zepter jsem přišel i na recepty, které jsou jinak nerealizovatelné. 

Jiří král

šéfkuchař restaurace Aureole
a Kuchař roku ČR

Nejprodávanější sady nádobí ZEPTER®

vyberte si dnes s garancí nejnižší ceny!

Další naše Nejprodávanější produkty

vyberte si z našich nejoblíbenějších výrobků

OD 8.990 KČ

OD 29.990 KČ

OD 12.890 KČ

OD 19.990 KČ

Kontakt

ZEPTER CLUB LIVE100.CZ
Petr Havel, obchodní ředitel

Eliášova 24, Praha 6

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci