ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

VacSy Family Set

Original price was: 26 410 Kč.Current price is: 24 830 Kč.

(Hodnocení: 10)
nebo na splátky bez navýšení 24 x 1035 Kč/měsíc
dnes neplatíte nic | schválení online | zboží ihned | více...

11dílný VacSy® Family set.

Do domácností a pro profesionály, určený na ochranu jídel a potravin před působením bakterií, plísní či kvasinek.

VacSy® pumpa vysaje ze speciálních skleněných nádob nadbytečný vzduch a vytvoří v nich vakuum.

Jídlo tak vydrží čerstvé a zdravé až pětkrát déle než při běžném skladování v lednici, přičemž si zachová přirozenou chuť a živiny.

Na rozdíl od Standard setu obsahuje navíc sadu fólií a svářečku sáčků.

Skladem

Cofidis Pay - splátková kalkulačka
Katalogové číslo: VS-170B Kategorie:

.

JEDINÝ PŘIROZENÝ ZPŮSOB OCHRANY POTRAVIN

S pomocí všestranného VacSy® Family setu vydrží ovoce a zelenina čerstvé až 21 dní, přičemž si zachová původní obsah vitamínů. Sýry vydrží čerstvé až 60 dní a všechny ostatní potraviny vydrží až pětkrát déle než při skladování v běžných kuchyňských nádobách. Důležitým vybavením pro profesionální kuchaře i běžnou domácnost je vakuová pumpa VacSy®, která ze skleněných nádob vysaje nadbytečný vzduch, čímž zpomalí proces kažení potravin, šetří peníze, ale hlavně chrání vaše zdraví.

Vakuově uchovávané jídlo zůstane čerstvé, s obsahem původních živin a chutí. Maso a drůbež zabalené vakuovým systémem před zmražením se mrazem nespálí, ale prodlouží si životnost. Naše vakuová svářečka má i jiná všestranná použití – vakuově ochrání šperky před tvorbou skvrn nebo  dokumenty před vlhkostí. Systém VacSy® vakuově uchová čerstvá i vařená jídla a to buď přímo v nádobách, lahvích a fóliích VacSy® nebo v nádobách na vaření Zepter Masterpiece.

Family set obsahuje také sadu fólií a svářečku na fólie a představuje plně automatizovaný systém vakuového balení potravin pro vaše maximální pohodlí.

.

ZDRAVÉ, ÚČINNÉ A BEZPEČNÉ UCHOVÁVÁNÍ JÍDEL 

Rozličné metody uchovávání potravin představují různá zdravotní rizika a poškozují kvalitu potravin. Slazení, solení, mražení, uzení, konzervování či nakládání potravin má prokazatelně negativní účinky na zdraví. Skladování potravin s pomocí VacSy®je přirozenou a bezpečnou alternativou, přičemž si jídlo zachová původní chuť, obsah vitaminů a organoleptických vlastností. Jídla, která konzumujete v průběhu dne jsou déle čerstvá, zdravá a šťavnatá. A protože systém VacSy® předchází kažení jídel, snadněji si dopředu naplánujete svůj jídelní lístek a také si nakoupíte potraviny ve větším množství, díky čemuž ušetříte čas i peníze při nakupování.

.

VÝHODY VACSY®
– Zdravý: zachovává vitamíny a živiny;
– Přirozený: bez přidaných látek;
– Efektivní: jídlo vydrží 3–5krát déle;
– Ekonomický: už žádné plýtvání.

Vařte méně často a přesto si vychutnávejte zdravé pokrmy.
Delší život pro vaše potraviny, zdravější život pro vás.

.

.

 • KÓD VÝROBKU: VS-170
 • NÁZEV VÝROBKU: VS-170 – VacSy® Family set, (11 kusů, zelený)
 • HMOTNOST BRUTTO: 15,7 kg
 • HMOTNOST NETTO: 14,6 kg
 • POUŽITÍ: Set na vakuové balení a uchovávání potravin; odsávání vzduchu a automatické svařování, vakuové balení s VacSy® vakuovou pumpou
 • VÝROBCE: HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Switzerland
 • BARVA: Zelená
 • ROZMĚRY: 43 x 52 x 42,5 cm
 • SLOŽENÍ: VS-P – VacSy® vakuová pumpa * VS-S – VacSy® svářečka * VS-011-15 – Skleněná nádoba 15 x 15 x v. 8,5 cm, objem 1,1 l * VS-011-19 – Skleněná nádoba 19 x 19 x v. 9,5 cm, objem 2,2 l * VS-011-22 – Skleněná nádoba 22 x 22 x v. 10,5 cm, objem 3,6 l * VS-012-18 – Skleněná nádoba 18 cm x v. 9,5 cm, objem 1,8 l * VS-012-23 – Skleněná nádoba 23 cm x v. 10,5 cm, objem 3,3 l * VS-014-08 – Univerzální víčko Ø 4 – 8 cm * VS-014-16 – Univerzální víčko Ø 8 – 16 cm * VS-016 – Uzávěry na lahve 2 ks * VS-R-SET – VacSy® fólie * Návod na použití * Záruční list
 • VYROBENO: V Itálii
 • ZÁRUKA: 2 roky
 • OSVĚDČENÍ / PROHLÁŠENÍ: Prohlášení o shodě podle směrnice o Elektromagnetické kompatibilitě (EMC) 2004/108/EC; Prohlášení o shodě podle směrnice ES o Nízkém napětí 2006/95/EC; Směrnice 2002/95 / EC (RoHS) o omezení používání určitých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních; Prohlášení o shodě s Nařízením (ES) č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami, které – při správném použití – neuvolňují žádné zdraví škodlivé látky. Výrobky splňují požadavky: technický předpis celní unie 010/2011 „o bezpečnosti strojů a zařízení“, schválený rozhodnutím Komise celní unie z 18. října 2011 č 823, technické nařízení celní unie 020 / 2011 „Elektromagnetická kompatibilita technického vybavení“ byla schválená rozhodnutím Komise celní unie z 9. prosince 2011 č 879

.

10 hodnocení pro VacSy Family Set

 1. Ing. Alžběta Kašparová

  Mým favoritem je tato vakuovací souprava VacSy na uskladňovaní potravin, polotovarů, hotových jídel i moučníků a pod., pro zachovávání kvality až do času expirace. Nádoby mají šikovný skladný tvar vhodný do lednice. To mi dělá radost.
  Všechny Zepter výrobky jsou svým způsobem nenahraditelné.
  Ing. Alžběta Kašparová

 2. Ing. Ladislav Tóth

  Dobrý den
  S výrobky Zepter jsem se seznámil před 17 lety. V té době jsem ještě aktivně pracoval a měl jsem možnost zakoupit sadu nádobí podobnou nádobí Grande, oválnou mísu, Mixsy a vakuové misky Vacsy, tyto výrobky používám dodnes a je radost s nimi vařit.
  S výrobky jsem nadmíru spokojen a doufám, že je budu moci ještě dlouho používat.
  Děkuji za spolupráci.
  S pozdravem
  Ing. Ladislav Tóth

 3. Vaníčková Ladislava

  Zdravím a přeji hezký zimní den,
  Ráda a často používám vakuový systém VacSy. Jsem dlouholetým zákazníkem společnosti Zepter, i když nyní zde objednávám poprvé a jsem velmi spokojená. A určitě si v budoucnu objednám i další výrobky. Některé již mám, ale jiné ještě využiji. S pozdravem Vaníčková Ladislava

 4. Kateřina Machek

  Dobrý den, Zepter Vacsy systém je můj nejoblíbenější pro snadné uchování potravin. Vakuová pumpa je snadno použitelná i na vaukové sáčky, takže ideální balení potravin do mrazáku.
  Přeji hezký den, Kateřina Machek

 5. Marcela Balcárková

  Mám hodně věcí včetně vacsy, nádobí, lampu, mixer, čističku vzduchu a všechno skvěle funguje

 6. Jana Johnová

  Od Zepteru mám dost výrobků od doby kdy začínal prodávat v Česku a jsem spokojená. Vacsy, pekáč gril s poklicí, lampa, nádobí, čistička vzduchu atd.

 7. Ludmila Jančíková

  Mám vacsy, nádobí, mixík, nože, tlakový hrnec a odšťavňovač, ten je teď každý den používán, děláme výborný mošt z jablíček. Spokojenost

 8. Eva Bláhová

  Od Zepteru mám vacsy, nádobí, mísy, mixsy a další. Jsou to velmi kvalitní výrobky. Jsem moc spokojená.

 9. Margita Sabanová

  Dobrý den, Vaše výrobky jsou perfektní, mám vacsy, nádobí a hodně dalších výrobků od vás už 30 let

 10. Dana Kraicigerová

  Vaše výrobky mám od doby, kdy je tady Zepter začal prodávat. Mám skvělý vacsy, dále od nádobí přes čističku vody, biolampu, nože, několik táců,mixsy několikrát, odšťavňovač, tři tlakové poklice SyncroClik, kompotové misky a mísu… Abych nezapomněla, poslední co jsem si koupila, byly Zepter Hyperlight brýle. Největší spokojenost je s tlakovou poklicí SyncroClik a mixsy, používán denně

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

Petr Havel

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci