ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

Slovenští olympionici „vyfasovali“ speciální přístroj na krk pro svou ochranu

Petr Havel

Co mají společného Novak Djoković, kuchař monackého prince a slovenští olympionici?

Ne, není to začátek žádného nového vtipu, ale přeci jenom je mezi nimi jeden zajímavý spojovatel….

Je jím speciální přístroj, který se zavěsí na krk a funguje jako certifikovaná ochrana proti nebezpečí, které na nás číhá při každém nadechnutí.

Situace s covidem se na letošní zimní olympiádě stala naprosto nepředvídatelná. Pozitivně testovaní sportovci v Číně se dostávají do tzv. bubliny, to znamená, že jejich vystoupení je v maximálním ohrožení.

Proto zástupci slovenských olympioniků z armádního klubu a jejich realizační tým objednali speciální osobní čističky vzduchu MyIon. Jedná se o malá zařízení, která lze nosit na krku, fungují na baterku a dobíjejí se po deseti hodinách.

„Toto zařízení čistí vzduch předtím, než ho sportovec nebo osoba, která ho nosí, vdechne. Je to také ionizátor, produkuje záporné ionty, které čistí a neutralizují vzduch. Jedná se o certifikovaný výrobek, který sportovec bude používat zejména v letadle nebo tam, kde pije a jí jídlo. V té chvíli musí být maximálně chráněn, jeho vzduch je čištěn tímto zařízením. Věřím, že to také ochrání naše členy před pozitivním testem, který je největší hrozbou pro sportovce na olympijských hrách.“

Matej Tóth

realizační tým slovenských olympioniků

MyIon je inovativní přenosná čistička vzduchu, která využívá pokročilou technologii ionizace vzduchu k odstranění škodlivých částic ve vzduchu: kouře, smogu, prachu, alergenů a virů.

Záporné ionty čistí vzduch magnetickým přitahováním znečišťujících látek k sobě, až jsou tyto nově vytvořené větší částice příliš těžké na to, aby zůstaly v naší dýchací zóně.

Díky unikátnímu vestavěnému systému kartáčů z uhlíkových vláken produkuje MyIon obrovské množství 18.000.000 záporných iontů na cm3, což vytváří neviditelnou bariéru, která zabraňuje vstupu nebezpečných částic do dýchacích cest.

Můžete se sami přesvědčit v tomto videu, jak účinná je osobní přenosná čistička Zepter My Ion. Na videu můžete snadno vidět, jak si během několika sekund poradí MyIon s cigaretovým kouřem.

Zepter MyIon se stal jednou z nejvíce prodávaných přenosných čističek na trhu, osobně ji používá světová tenisová špička Novak Djoković, nebo i třeba i světoznámý šéfkuchař Christian Garcia, který je osobním kuchařem monackého prince Alberta.

přínos záporných iontů pro náš organismus

Z

Udržují zásaditou pH úroveň těla, redukují riziko vzniku infekce a snižují závažnost příznaků COVID-19

Z

urychlují produkci lymfocytů, čímž se zvyšuje množství protilátek nezbytných k identifikaci a neutralizaci virů

Z

posilují imunitní buňky, zvyšují jejich schopnost ničit patogeny a chránit tělo před viry a bakteriemi

Z

odstraňují ze vzduchu bakterie a viry, čímž snižují přenos infekce

Z

zlepšují krevní oběh, snižují hladinu krevního cukru a cholesterolu

Z

mají antialergické účinky, snižují příznaky astmatu a předcházejí jim

Z

uvádějí autonomní nervový systém do rovnováhy, regulují srdeční frekvenci, trávení a dechovou frekvenci

Z

zvyšují hladinu serotoninu, pomáhají snižovat úzkost, stres, únavu, depresi a migrénu

Z
umožňují lepší spánek a relaxaci
Z
zlepšují rozpoznávací schopnosti řidičů
Z
působí přirozeně proti bolesti a mají protizánětlivé účinky
Z
zlepšují stav pokožky a předcházejí vypadávání vlasů

myion má kompletní certifikaci

Jihokorejský institut KIFIAE provedl sérii testů s přenosnou čističkou vzduchu MyIon

certifikace negativních iontů

Podle testu provedeného prostřednictvím KOREA INSTITUTE OF FAR INFRARED APPLIED ESTIMATION produkuje MyIon více než 18 milionů záporných iontů na cm3.

antibakteriální certifikace

Byl proveden test koncentrace 4 druhů bakterií (pseudomonas aeruginosa, zlatý stafylokok, klebsiella pneumoniae a salmonela). Test prokázal, že MyIon zredukoval po 24 hodinách přítomnost uvedených bakterií o 81,4 až 97,3 %.

deodorační certifikace

Byl realizován test deodorizace na testovacím plynu amoniaku. Test prokázal, že MyIon dosáhl po 120 minutách 82% deodorizace, neboli odstranění látek, které jsou nositeli nežádoucího pachu.

„Když jsem poprvé slyšela o vlivu negativních iontů na naše zdraví, a že jich MyIon produkuje hned celých 18 mil. na cm3, takže působí jako ochranný štít, řekla jsem doslova, to chci hned…prostě láska na první pohled. Je neuvěřitelné, jak často mě zastavují lidé a ptají se, co to mám na krku.“

Ida Hrdličková

„Téma zdraví je v naší rodině velice důležité a vždy jsem se zajímala a o všechny věci, které nás můžou jak pozitivně tak i negativně ovlivnit. Proto jsem si i vybrala My Ion. Nejen že mě chrání před viry, bakteriemi a prachovými částicemi, ale hlavně díky němu cítím daleko menší únavu v práci.“

Dita podrazká

Pokud vás osobní čistička Zepter MyIon zaujala, tak určitě využijte dnešní časově limitovanou akci, kdy tuto čističku vzduchu můžete získat zcela zdarma. Stačí jen kliknout na tlačítko, kde se dozvíte více informací.