ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

ARTMIX PRO - Revoluce v kuchyni

Se společnou láskou ke krásnému designu, vysoce kvalitním materiálům a nejmodernější technologii jsme pro vás vytvořili produkt, který zjednodušuje a urychluje proces přípravy zdravé a vyvážené stravy.

Z

2 nádoby

2 odolné skleněné nádoby pro přípravu za tepla a za studena

Z

16 programů

Vyberte si z přednastavených programů urychlujících přípravu
Z

10 rychlostí

Vyberte si rychlost mixování a tím i konzistenci potravin
Z

Vakuové víko

Odstraněním vzduchu se zabraňuje oxidaci nápojů a pokrmů
Z

Automatické čištění

Stačí nastavit a přístroj nádobu dokonale vyčiští
Z

Přehledný displej

Modré ikony – zpracování za studena
Červené ikony – zpracovnání za tepla

Inovace ve vaší kuchyni

Artmix Pro je všestranný, snadno se používá (suroviny + tekutina), vejde se na každou kuchyňskou linku, má nízkou hmotnost a vysoký výkon (až 14 000 ot / min).

Originální náhradní díl k mixéru mixSy - nožová hlava

VAKUOVÉ VÍKO

Vakuum dokáže udržet potraviny déle čerstvé! Nedochází k oxidaci a ztrátě vitamínů nebo minerálů. Nápoje a potraviny chutnají i po několika hodinách stejně dobře jako nápoje a potraviny právě umixované.

6 JAPONSKÝCH NOŽŮ

Kvalita zpracování nerezových nožů není náhodná!
Japonské provedení dodává nožům výjimečnou ostrost a dlouhou životnost. Kombinace nerezu a japonského provedení minimalizuje ztrátu enzymů, vitamínů a minerálů, a to i bez využití vakua.

CYKLONE PRO TECHNOLOGIE

Důmyslná konstrukce obou nádob zaručuje bezkonkurenčně lepší výsledky! Odolná nožová jednotka spolu s unikátní drážkovou konstrukcí, o kterou se suroviny dobře odráží zpět do nádoby, umožňuje rychlejší a šetrnější zpracování surovin.

vaření za tepla

Využijte možnost automatického vaření a dopřejte si každý den chutné polévky, omáčky, kaše nebo cereální pokrmy. Udržujte své tělo zdravé a dopřejte mu hodně živin a energie!

8 programů vaření 

Je to tak jednoduché! Vyberte si svůj oblíbený recept, vložte do Artmix Pro požadované suroviny a náš automatický mixér pro vás stisknutím jediného tlačítka za pár minut připraví polévku, omáčku nebo těsto na koláč.

Polévky

Krémové polévky, omáčky

Kaše, pyré

Marmelády, džemy

Obilné mléko

Cereální kaše

Dětské pokrmy, výživy

Čištění nádoby

vaření za STUDENA

Připravte rychle a snadno nápoje, koktejly, přesnídávky z čerstvého i mraženého ovoce a zeleniny. Posilujte svou imunitu a zpomalte projevy stárnutí!

8 programů 

Připravte rychle a snadno nápoje, koktejly, přesnídávky z čerstvého i mraženého ovoce a zeleniny. Objevte sílu v nápojích plných vitamínů a barev.

Odsávání vzduchu

Šťávy

Koktejly z čerstvých surovin

Koktejly z mražených surovin

Drcení ledu

Hroznová šťáva

Ořechové mléko

Čištění nádoby

Funkce automatického vakuování

Revoluční funkce automatického vakuování dělá z AMP jedinečný produkt na trhu. Příprava zdravých koktejlů a jiných studených nápojů ve vakuu zajišťuje lepší uchování všech živin a zabraňuje oxidaci, proto výsledek chutná lépe a vypadá lépe.

100% kvalita pokrmů a nápojů = Energie a zdraví pro vaše tělo

Současný životní styl představuje nedostatek času, neustálý stres a nadbytek průmyslově zpracovaných potravin. Posilujte svůj imunitní systém, přirozenou schopnost těla bojovat proti chorobám a udržovat svou životní rovnováhu pomocí přirozené stravy připravené v Artmix pro.

objednejte si Artmix pro ZA AKČNÍ CENU dnes do půlnoci A ZÍSKEJTE AKČNÍ SLEVU A FANTASTICKÉ Bonusy

Jako první bonus získáte “Digitální MASTER CHEF v hodnotě 4.000 Kč, je to největší megabalík kuchařek, receptů a kuchařských kurzů na československém internetu.
Díky „Master Chef“ získáte inspiraci na stovky fantastických receptů, které jsou snadné a rychlé na přípravu a přitom vypadají naprosto exkluzivně a originálně. Navíc získáte tajné tipy a triky 
nejslavnějších kuchařů.

Souprava profesionálních nožů Zepter LZ-115-SET

Sada PROFESIONÁLNÍch NOŽů ZEPTER V HODNOTĚ 3950 KČ

Tato řada je určena pro profesionály a ctižádostivé amatérské kuchaře. Dokonalé leštění za sucha a hladký povrch zajišťují, že potraviny během krájení neulpívají na čepeli. Čepele garantují pevnost hran a odolnost proti korozi, jedinečné provedení, přizpůsobí se všem typům potravin, splňují očekávání každého šéfkuchaře. Rukojeť, vyrobená z potravinám bezpečného materiálu, má velmi jemný povrch pro perfektní uchopení

Krém na ruce SwissoLogical V HODNOTĚ 590 KČ

Chrání, zklidňuje a změkčuje vaše ruce. Obsažený rostlinný výtažek z ECHINACEY ze švýcarských Alp posiluje přirozenou imunitu pokožky. Aminokyseliny, s hlavní složkou KERATINEM, zlepšují texturu pokožky a zvyšují pevnost nehtů. Krém díky svému speciálnímu složení vytváří na povrchu pokožky ochranný film.

Kosmetika Swissological krém na ruce PNK-414 eshop Zepter Club Live 100