ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

Brýle Zepter Hyperlight Tulum Gold

Original price was: 16 500 Kč.Current price is: 14 850 Kč.

nebo na splátky bez navýšení 24 x 619 Kč/měsíc
dnes neplatíte nic | schválení online | zboží ihned | více...

Skladem

Cofidis Pay - splátková kalkulačka

Revoluce v optice!

Chraňte své oči, optimalizujte funkci mozku a zlepšujte náladu pomocí brýlí Hyperlight Eyewear.

TO VŠE DÍKY PATENTOVANÉ TECHNOLOGII S FULLERENEM, JEHOŽ OBJEV BYL OCENĚNÝ NOBELOVOU CENOU.

Garance 100% spokojenosti :
– Objednejte
– Vyzkoušejte
– Budete nadšeni

Pokud by Vám náhodou brýle nevyhovovaly, tak je můžete do 2 týdnů nepoškozené vrátit a pošleme Vám peníze zpátky.

Katalogové číslo: HE-TULG Kategorie:

REVOLUční technologie brýlí S FULLERENEM oceněným nobelovou cenou

Unikátní švýcarská technologie, která staví na převratném objevu molekuly FULLEREN C60, která umožňuje změnit vlastnosti světla, tak aby přinášelo mimořádné benefity pro lidský organismus.

.

Brýle Zepter Hyperlight Tulum Gold

JEDINÉ BRÝLE SVÉHO DRUHU NA SVĚTOVÉM TRHU

obsahují Fulleren C60 pro kompletní transformaci vlastností světla

Patentovaná technologie Quantum Hyperlight

Blokují a přeměňují škodlivé UV a modré světlo

antireflexní vrstva pro co nejlepší viditelnost za všech podmínek

Maximálně odolné proti poškrábání a mechanickému zničení

Maximálně odolné proti mlžení

5 prestižních ocenění pro revoluční přínos optice

Patentovaná nanotechnologie, založená na fullerenu C60 a objevech hyperharmonizovaného a hyperpolarizovaného světla získala pět prestižních mezinárodních ocenění.

Zlatá medaile International Federation of Inventors Ženeva

World IP Organization – zlatá medaile for Inventors

Zlatá medaile China Association of Inventions

Zlatá plaketa Inventions Belěhrad

Zlatá medaile Invent Arena Česká Republika

Napsali o nás

BRÝLE ZEPTER HYPERLIGHT OCHRÁNÍ VÁŠ ZRAK

Eliminují nebezpečné ultrafialové a modré záření

Přeměňují nebezpečné záření na vlnové délky, které jsou pro oko vhodnější (zelené, žluté, oranžové, červené světlo). Chrání oči před nadměrným množstvím kombinované světelné energie pocházející ze všech světelných zdrojů, jimž jsme vystavováni (umělé světlo, světlo z elektronických přístrojů a sluneční světlo), neboť propouštějí pouze ideální množství světla.

Z

pomáhají chránit vaše oči před různými onemocněními a problémy

Z

posilují ciliární sval oka

Z

přispívají ke zpomalení vzniku očního zákalu

Z

napomáhají prevenci senilní makulární degenerace

Z

mohou oddálit potřebu používat dioptrické brýle

BRÝLE ZEPTER HYPERLIGHT zlepší vaše kognitivní schopnosti

Pomůžou vám lépe myslet a soustředit se

Kvantové hypersvětlo vzniká ve chvíli, kdy světlo prochází čočkami Quantum Hyperlight Optics®, a příznivě ovlivňuje jak funkci zraku, tak funkci mozku. Tím přispívá k celkovému zlepšení fyzického i psychického stavu uživatele brýlí a optimalizuje tělesné funkce:

Z

zvyšují koncentraci, pozornost a posilují paměť

Z

napomáhají k rychlejšímu a lepšímu rozhodování

Z

podporují psychickou výkonnost při nadměrném a intenzivním psychickém zatížení

Z

Ideální pro všechny náročné povolání

BRÝLE ZEPTER HYPERLIGHT zlepší váš hormonální stav

Pomůžou vám lépe se cítit

Brýle ZHE® unikátním způsobem optimalizují hladiny serotoninu („hormonu štěstí“), dopaminu („hormonu radosti“), melatoninu (hormonu odpovědného za regulaci spánku), kortizolu (stresového hormonu) a uvádí je do přirozené rovnováhy, která je pro zdraví organismu klíčová.

Z

navozují psychickou rovnováhu a posilují sebedůvěru

Z

zlepšují náladu a zmírňují úzkost a depresi

Z

přispívají k úpravě poruch spánku

Z

zvyšují nezbytnou úroveň vitality a udržují ji po celý den

BRÝLE ZEPTER HYPERLIGHT vás ochrání před tvorbou vrásek

Působí proti stárnutí pokožky kolem očí – podněcují přirozenou regeneraci/syntézu kolagenu a elastinu. Tím přispívají k redukci stávajících vrásek a zabraňují vzniku nových vrásek.

Jak fungují brýle zepter hyperlight

Brýle ZHE optimalizují intenzitu světla na úroveň, která je nejvhodnější pro funkci mozku a očí. Jakmile je intenzita světla vyšší než optimum, naše brýle ji dokáží redukovat a naopak, když je nižší, zvýší je. Světlo je optimalizováno transformací škodlivého UV a modrého záření.

Hyperharmonizace světla

Každé světlo, které prochází přes ZHE® čočky pokryté vrstvou fullerenu C60, se stává hyperharmonizovaným světlem. Energetická struktura hyperharmonizovaného světla je totožná s energií struktur biomolekul v lidském těle, tím vytváří podmínku pro účinné přenesení energie a informací na kvantové úrovni. Fotony z jakéhokoli zdroje světla přebírají při interakci s molekulou C60, která je „plná života“ a otáčí se neuvěřitelnou rychlostí 18-miliardkrát za vteřinu, kvantové uspořádání anuloidu podle pravidla zlatého řezu.

Co říkají naši zákazníci

Nikoleta Királyová

Brýle jsem dostala jako vánoční dárek a používám je už téměř rok. Vzhledem k tomu, že jsem studentka, trávím hodně času na počítači a oči se tak hodně namáhají. Brýle používám ráda a pravidelně, protože mé oči nejsou tolik namáhané a nebolí mě. Je to neporovnatelné proti době, když jsem tyto brýle neměla. Po brýlích sáhnu také když mám migrénu a nebo mě bolí hlava. Stačí si je nasadit na pár minut a bolest pomine i bez použití tabletky. S brýlemi jsem velmi spokojená a jejich účinek je cítit hned po prvním použití. Vřele doporučuji.

Jozef Jakubov

Brýle Bioptron Hyperlight bych doporučil každému, kdo tráví čas na počítači. Oceňuji jejich schopnost ochrany před modrým světlem, díky čemu mě už málokdy bolí oči. Úplně mě také přestala bolet hlava. Mnohem lépe se mi usíná. Můj spánek je kvalitnější. Jsem spokojený. Brýle bych doporučil každému.

Štefan J.

Měl jsem mnoho let problémy s očima. Neviděl jsem do dálky, nemohl jsem číst. Musel jsem dokonce podstoupit operaci očí. Po operaci se mi stav zlepšil, ale musel jsem brát několikrát denně kapky. A ani to nepomáhalo. Naštěstí jsem k narozeninám dostal dárek tyto Zepter brýle Bioptron Hyperlight. Když je mám na očích, cítím se výborně. Nosím je pravidelně. Venku, když je slunečné počasí, velmi dobře to tlumí světlo, nedráždí mi to oči a neslzím. Podobně doma večer když sleduji televizi. Když je sundám, oči mi slzí. Když je nasadím, během několika vteřin je vše v pořádku a oči mi neslzí. Velmi je chválím a doporučuji všem, kteří mají problémy se zrakem. Určitě i Vám Zepter brýle dobře poslouží. Jsem o tom přesvědčený.

paní Petrenková

Jsem dlouholetá zákaznice firmy Zepter. Pro zdravé vaření mám nádobí, pro uskladňování potravin mám VacSy systém. Mám také biolampu Bioptron, kterou používám na léčení mých zdravotních problémů. Dostala jsem se nedávno k novému výrobku Zepter brýlím. Nosím je ráda. Jsem z nich nadšená. Pomáhají mi při slunečním světle, které jak víme obsahuje UV záření. Pomáhají mi když pracuji na počítači nebo když používám mobilní telefon. Fullerenové brýle s optikou Bioptron tlumí záření modrého světla, které vychází z těchto výrobků. Doporučuji Zepter brýle všem, protože chrání, léčí a harmonizují. A to jen tím, že si je dáme na oči.

Viera Hatalová

Jsem projektantka pozemních staveb. Pracuji denně na počítači, což je někdy dost vyčerpávající. Po čtyřicítce jsem začala mít problémy se zrakem. Lékařka mi naordinovala dioptické brýle, což ale bylo jen částečné řešení a situace se zhoršovala. Hledala jsem možnosti, jak ulevit očím. Na doporučení jsem vyzkoušela fullerenové brýle Zepter Hyperlight. Už po měsíci nošení se mi zrak podstatně zlepšil. Ani po 8-10 hodinách práce na počítači nejsem unavená. I po práci se mohu dívat na televizi a klidně usnu. Doporučuji tyto brýle všem, kteří si chcete vylepšit pocit z pobytu na slunku, řízení auta, nebo z práce na počítači.

Lenka V.

Jmenuji se Lenka a jsem zákaznicí společnosti Zepter. Mám více výrobků, ale z čeho jsem nyní nadšená a co mi nejvíce pomáhá při mojí denodenní práci na počítači jsou fullerenové brýle Zepter. Ráda se podělím o mé pocity z nošení brýlí Zepter. Cítím se méně unavená, nebolí mě tak často hlava jako dříve a nemám pocit unavených očí. Používám je nejen venku, ale i při dívání se na televizi. Doporučuji Zepter fullerenové brýle všem a hlavně těm, kteří pracují s počítačem.

Marcela Veličová

Před 2 lety jsem se rozhodla si je pořídit. Už tehdy mě zaujala jejich kvalita i design. Od okamžiku kdy mi Hyperlight brýle přišly jsem je z očí nesundala. Zepter brýle používám nejen při práci na počítači, ale také při sledování televize nebo při nákupech v supermarketech, kde je velmi mnoho světla ze zářivek. Součástí brýlí je pevné pouzdro. Brýle beru s sebou i na cesty. Jsem s nimi mimořádně spokojená a doporučuji brýle Zepter všem.

paní Pakostová

Jsem dlouholetá zákaznice Zepter. Mám problémy s očima, mám oslabený oční nerv a chodím každý rok na kontrolu na OCT. Když jsem se poprvné setkala s těmito brýlemi, řekla jsem si, že je vyzkouším a že si je musím pořídit. Mám je od poloviny léta. Když jsem si je poprvné nasadila bylo to jako pohlazení pro oči. Bylo to ihned velice příjemné. Když jsem byla před týdnem na kontrole s očima tak v ordinaci konstatovaly, že se stav očních nervů zlepšil. Fullerenové brýle tedy mohu jen doporučit. Oči máme jenom jedny.

objednejte si brýle zepter za akční cenu ještě dnes a získejte bonusy v ceně 4000 Kč

online program „Silná imunita za 28 dní“ v ceně 2 000 Kč

Čistý vzduch je jedním z nejzásadnějších prvků pro naše celkové zdraví, ovšem není to vše a je potřeba se zaměřit i na další nezbytné oblasti. Proto od nás získáte nejprodávanější program pro vytvoření skutečně silné imunuty od našeho předního lékaře v této oblasti MUDr. Davida Freje.

voucher v hodnotě 2000 Kč na zdravotní program vita 

Díky tomuto specializovanému celostnímu programu od Vita kliniky si aktivizujete pozornost na své tělo a mysl, které po podpoře detoxikace, zesílení a pochopení životního smyslu zahájí samo v našem organismu sebeléčebné procesy.

Brýle Zepter Hyperlight Tulum Gold

Original price was: 16 500 Kč.Current price is: 14 850 Kč.

nebo na splátky bez navýšení 24 x 619 Kč/měsíc
dnes neplatíte nic | schválení online | zboží ihned | více...

Skladem

Cofidis Pay - splátková kalkulačka

Revoluce v optice!

Chraňte své oči, optimalizujte funkci mozku a zlepšujte náladu pomocí brýlí Hyperlight Eyewear.

TO VŠE DÍKY PATENTOVANÉ TECHNOLOGII S FULLERENEM, JEHOŽ OBJEV BYL OCENĚNÝ NOBELOVOU CENOU.

Garance 100% spokojenosti :
– Objednejte
– Vyzkoušejte
– Budete nadšeni

Pokud by Vám náhodou brýle nevyhovovaly, tak je můžete do 2 týdnů nepoškozené vrátit a pošleme Vám peníze zpátky.

Katalogové číslo: HE-TULG Kategorie:

Technické parametry PRODUKTU 

Dnešní doba a životní styl představují obrovskou zátěž pro oči. Trávíme spoustu času v budovách s umělým osvětlením a před počítačovými monitory. A odpočinout si jedeme k moři nebo na hory, kde je slunce nejostřejší. Sluneční UV záření a modré světlo vycházející z elektronických zařízení jako z televize, mobilního telefonu, počítače, ale i z LED zářivek je velmi škodlivé pro sítnici oka. Oči nemají přirozenou fyziologickou ochranu proti nebezpečným fotonům vysoce energetického světla. Škodlivé světlo nevratně poškozuje oči, způsobuje oční zákal a degeneraci makuly, nepříznivě ovlivňuje funkce mozku a zdraví.

Bioptron vyvinul brýle Zepter Hyperlight Eyewear, založené na molekule Fulleren C60. Brýle Zepter Hyperlight Eyewear optimalizují intenzitu světla na úroveň, která je nejvhodnější pro funkci mozku a očí. Jakmile je intenzita světla vyšší než optimum, naše brýle ji dokáží redukovat a naopak, když je nižší, zvýší je. Světlo je optimalizováno transformací škodlivého UV a modrého záření.

Brýle Zepter Hyperlight Eyewear:

 • eliminují škodlivé UV a modré záření
 • optimalizují intenzitu světla v oku
 • snižují rozptyl světla uvnitř oka
 • zlepšují ostrost zraku
 • zvyšují citlivost na kontrast a intenzitu barev
 • snižují únavu a nepříjemné pocity v očích
 • zabraňují oslepujícím účinkům náhlého světla

Zvolte si způsob, jakým uvidíte svět.

Na základě patentované technologie lze nově vyvinuté brýle Zepter Bioptron Hyperlight Eyewear doporučit pro ochranu před UV zářením a vysoce energetickým modrým slunečním světlem jako náhradu za sluneční brýle. Přeměňují UV záření a vysoce energetické modré světlo na spektra viditelného zeleného, žlutého, oranžového a červeného světla. Dokonce i přeměňují modré LED světlo na světlo, které oči dobře snášejí a navozují tak pocit úlevy a relaxace. Brýle Zepter Bioptron Hyperlight Eyewear poskytují lepší a ostřejší vidění oči, které zlepšuje rozhodovaci schopnosti. Lze je použit jak venku, tak uvnitř budovy, v práci před monitorem počítače, nebo i při řízeni v autě.

Během evoluce jsme se přizpůsobili rozptýlenému slunečnímu světlu, které obsahuje vysoce energetické UV záření a vysoce energetické viditelné světlo, které zajišťuje naši permanentní vysokou bdělost, udržuje nás ve stavu neustálého boje či útěku a pod neustálým tlakem.

Vyvinuli jsme metodu přeměny těchto druhů světla na zdroj, který je pro naše tělo mnohem prospěšnější. Na základě naší patentované technologie a prvotních vědeckých pilotních studií můžeme, pro ochranu před UV zářením a vysoce energetickým modrým slunečním světlem, doporučit, jako náhradu za klasické sluneční brýle, používání brýlí Zepter Hyperlight Eyewear. Brýle Zepter Hyperlight Eyewear nepropouštějí UV záření a modré sluneční světlo, a působí tudíž relaxačním účinkem a mají vliv na zlepšení rozhodovacích procesů. Brýle lze používat jako ochranu před škodlivou částí modrofialového světla vyzařovaného LCD a LED displeji.

Charakteristické vlastnosti brýlí Hyperlight Eyewear:

 • Přeměňují UV záření a vysoce energetické modré světlo na spektra viditelného zeleného, žlutého, oranžového a červeného světla.
 • Přeměňují modré LED světlo na světlo, které oči dobře snášejí a navozují tak relaxaci.
 • Při přeměně UV záření a vysoce energetického modrého světla dochází k jeho optimalizaci podle přirozené citlivosti očí.
 • Umožňují ostřejší vidění.
 • Optimalizují funkce mozku (harmonizují signály EEG).
 • Regulují činnost neuroendokrinního systému; zvyšují hladinu serotoninu a regulují poměr serotoninu a melatoninu (který zmírňuje depresi a nespavost).
 • Ovlivňují tělesné hodiny – cirkadiánní rytmus (regulují krevní tlak a tělesnou teplotu).

Brýle Zepter Hyperlight Eyewear jsou navíc opatřeny několika vrstvami nejvyšší kvality:

 • Ochranná vrstva je nanesena na obou stranách čočky.
 • Hydrofobní a oleofobní vrstva: chrání před poškrábáním a prodlužují životnost čočky. Umožňují snadné čištění a obsahují antistatickou složku, která zabraňuje usazování nečistot na obou stranách čočky.
 • 8 patentovaných iontových vrstev: v prostředí vakua je na čočky naneseno osm vrstev materiálu s různými stupni indexu. Ioncoat K+ snižuje odraz světla na méně než 1 % a umožňuje tak lepší vidění.
 • Vrstva Hard Coat (HC): tato vrstva je speciálně přizpůsobena antireflexnímu procesu a superhydrofobní vrstvě, prodlužuje životnost antireflexní vrstvy a zvyšuje ochranu proti poškrábání.
 • Fullerenová vrstva na obou stranách čočky.
 • Použitá čočka: CR 39.

Rozměry: 53 x 22 x 145 mm
Váha: 0,024 kg

RECENZE

Recenze

Buďte první, kdo ohodnotí „Brýle Zepter Hyperlight Tulum Gold“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *