ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

Čistička vzduchu Zepter MyIonZ Pro + dárky

Original price was: 5 190 Kč.Current price is: 4 770 Kč.

(Hodnocení: 23)
nebo na splátky bez navýšení 24 x 199 Kč/měsíc
dnes neplatíte nic | schválení online | zboží ihned | více...

MyiOnZ PRO představuje 2. generaci přenosné osobní čističky vzduchu.

Je to zařízení pro vytvoření bezpečného prostředí, ať děláte cokoli, ať jste kdekoli.

Díky jedinečnému systému kartáčů z uhlíkových vláken produkuje MyIon obrovské množství 20 milionů záporných iontů na cm3, což vytváří neviditelnou bariéru, která zabraňuje vstupu nebezpečných částic do dýchacích cest (PM 2,5, prach, alergeny a viry).

Pokud objednáte dnes, získáte zdarma :

✅ Dopravu zdarma a okamžitou klubovou slevu ……..  540 Kč
✅ Online program „Silná imunita za 28 dní“………….. 2.000 Kč
✅ Voucher na zdravotní program Vita kliniky ……….. 2.000 Kč

Skladem

Cofidis Pay - splátková kalkulačka
Katalogové číslo: ION-03 Kategorie: Štítek:

Zepter MyIonZ PRO®

Dýchejte čistý a zdravý vzduch kdekoliv a kdykoliv díky revoluční osobní čističce vzduchu (generuje 20 milionů záporných iontů cm³)

Čistička vzduchu Zepter MyIonZ Pro + dárky

Objevte vašeho nového osobního ochránce

Útěk ze znečištěného vzduchu by se na naší zamořené planetě mohl zdát jako nemožná mise. Denně vdechneme během všech našich 24hodinových aktivit 20 000 litrů kontaminovaného vzduchu: při cestách do práce, při létání, nakupování, stolování, při účasti na společenských akcích, a dokonce i ve spánku.

Znečištění ovzduší má zničující účinek na každou buňku v těle a zapříčiňuje nemoci, od cukrovky a demence po problémy s plodností a dětskou leukémii. Dokážeme se chránit před číhajícími bakteriemi, viry, alergeny a všemi ostatními patogeny? Ano, dokážeme, díky záporným iontům, kterých My ION generuje přes 20 000 000 na cm³.

Zepter My ion Z PRO

Napsali o nás

získejte zdarma praktické e-booky a videa 

3 NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ JAK DÝCHAT ZDRAVÝ A ČERSTVÝ VZDUCH

V tomto e-booku najdete přehledně zpracované všechny zásadní informace, jak dýchat zdravý a čerstvý vzduch bez ohledu na to, kde právě jste.

JAK OCHRÁNIT VAŠE NEJBLIŽŠÍ PŘED SKRYTÝMI VZDUŠNÝMI ZABIJÁKY

Díky tomuto rodinnému průvodci získáte praktické informace a tipy, jak se vyhnout všem škodlivým patogenům, které ohrožují vás i vaše nejbližší.

3DÍLNÁ DOKUMENTÁRNÍ SÉRIE "VZDUCH A NAŠE ZDRAVÍ" 

Vznikla v koprodukci s Českou televizí a kterou provází jeden z největších expertů u nás na téma zdravého ovzduší, lékař přední pražské nemocnice MUDr. Petr Čáp

Záporný iont - poklad poskytnutý přírodou

Vystavení se záporným iontům, známých také jako vzdušné vitaminy, nám dává ten zvláštní pocit, který máme, když jsme poblíž vodopádu nebo po bouřce či na horách.

nadechněte se čerstvého vzduchu jako po bouřce

Vystavení se záporným iontům, známých také jako vzdušné vitaminy, nám dává ten zvláštní pocit, který máme, když jsme poblíž vodopádu nebo po bouřce či na horách.

přineste si osvěžující horský vzduch sebou do města

Vystavení se záporným iontům, známých také jako vzdušné vitaminy, nám dává ten zvláštní pocit, který máme, když jsme poblíž vodopádu nebo po bouřce či na horách.

přínos záporných iontů pro náš organismus

Z

udržují zásaditou pH úroveň těla, redukují riziko vzniku infekce a snižují závažnost příznaků COVID-19

Z

urychlují produkci lymfocytů, čímž se zvyšuje množství protilátek nezbytných k identifikaci a neutralizaci virů

Z

posilují imunitní buňky, zvyšují jejich schopnost ničit patogeny a chránit tělo před viry a bakteriemi

Z

odstraňují ze vzduchu bakterie a viry, čímž snižují přenos infekce

Z

zlepšují krevní oběh, snižují hladinu krevního cukru a cholesterolu

Z

mají antialergické účinky, snižují příznaky astmatu a předcházejí jim

Z

uvádějí autonomní nervový systém do rovnováhy, regulují srdeční frekvenci, trávení a dechovou frekvenci

Z

zvyšují hladinu serotoninu, pomáhají snižovat úzkost, stres, únavu, depresi a migrénu

Z

umožňují lepší spánek a relaxaci

Z

zlepšují rozpoznávací schopnosti řidičů

Z

působí přirozeně proti bolesti a mají protizánětlivé účinky

Z

zlepšují stav pokožky a předcházejí vypadávání vlasů

Maximalizace ochrany před viry

Prostředky ochrany dýchacích cest jsou účinné, když je nosíme, ale stávají se zbytečnými, když je sundáme, abychom se najedli, napili, zacvičili si nebo absolvovali ošetření obličeje, zubní ošetření atd.

MyIon přenosná čistička vzduchu je při každé příležitosti dokonalým prostředkem první linie obrany proti virům a bakteriím.

My ION® – váš osobní štít na cestách

MyIon je inovativní přenosná čistička vzduchu, která využívá pokročilou technologii ionizace vzduchu k odstranění škodlivých částic ve vzduchu: PM 2,5, prachu, alergenů a virů.

Záporné ionty čistí vzduch magnetickým přitahováním znečišťujících látek k sobě, až jsou tyto nově vytvořené větší částice příliš těžké na to, aby zůstaly v naší dýchací zóně.

Malé a přenosné zařízení MyIon vytváří zónu čistého a zdravého vzduchu v okruhu 50 cm

Podívejte se sami na účinnost MY ION

Díky jedinečnému vestavěnému systému kartáčů z uhlíkových vláken produkuje MyIon obrovské množství 20.000.000 záporných iontů na cm3, což vytváří neviditelnou bariéru, která zabraňuje vstupu nebezpečných částic do dýchacích cest.

Můžete se sami přesvědčit v tomto videu, jak účinná je osobní přenosná čistička Zepter MyIonZ. Na videu můžete snadno vidět, jak si během několika sekund poradí se znečištěním od toxického spreje.

Další testy výkonnosti čističky MyIonZ PRO

váš osobní ochránce v tramvaji, vlaku, autobusu, metru...

váš osobní ochránce v taxi

váš osobní ochránce v parku a na ulici...

Co říkají naši zákazníci

podívejte se na zkušenosti našich zákazníků

„Když jsem poprvé slyšela o vlivu negativních iontů na naše zdraví, a že jich My Ion produkuje hned celých 18 mil. na cm3, takže působí jako ochranný štít, řekla jsem doslova, to chci hned…prostě láska na první pohled. Je neuvěřitelné, jak často mě zastavují lidé a ptají se, co to mám na krku.“

Ida Hrdličková

„Téma zdraví je v naší rodině velice důležité a vždy jsem se zajímala a o všechny věci, které nás můžou jak pozitivně tak i negativně ovlivnit. Proto jsem si i vybrala My Ion. Nejen že mě chrání před viry, bakteriemi a prachovými částicemi, ale hlavně díky němu cítím daleko menší únavu v práci.“

Dita podrazká

23 hodnocení pro Čistička vzduchu Zepter MyIonZ Pro + dárky

 1. Jiřina Němcová

  Firmu Zepter znám již mnoho let a jsem také dlouholetou zákaznicí. Mám již v minulosti zakoupeno mnoho výrobků, ať už jsou to výrobky do kuchyně nebo pro zdraví. Se všemi jsem spokojena. Osobní čističku vzduchu Zepter MyiOnZ PRO jsem zakoupila nedávno, proto bych si hodnocení tohoto výrobku nechala na později. Zatím mě mile překvapila výdrž nabití, elegantní design a zvědavosti okolí, co to mám na krku. Dokáže-li mě ochránit před virovou nákazou, kterou v poslední době trpím velmi často, splní tím mé očekávání.

 2. Věra Bublíková

  Koupila jsem sobě a dceři čističku vzduchu na krk Zepter MyIon. Dcera pracuje jako zdravotní sestra u praktické lékařky. V době korony všechno přečkala bez úhony a ve zdraví.

 3. Andrea Trubenová

  Používám MyIonZ PRO… jsem velmi spokojená… odstranila se mi únava a vyčerpanost… nosím ho 24 hod denně, a dokonce vydrží i déle nabitý než 36 hod. Budu uvažovat i o dalších produktech… jsem zákaznice už téměř 30 roků… velmi se mi líbí i čistička vzduchu do místnosti, velmi by se nám hodila do naší školky.
  S pozdravem
  Andrea Trubenová

 4. Martina K.

  Dobrý den,
  tato osobní čistička vzduchu ZEPTER MyIonZ PRO, kterou si dávám na krk, je můj nejoblíbenější výrobek Zepter. Opravdu funguje a ochraňuje mě před ostatními nemocnými lidmi.

 5. Brigita

  Rychlé dodání. Už jsem osobní čističku vzduchu MyIonZ Pro použila do divadla, kde jsem se cítila chráněna před viry a bakteriemi mezi tolika lidmi.

 6. Ivana M.

  Hledala jsem čističku vzduchu velmi malou nenápadnou a přenosnou. U Zepteru jsem ji našla.

  Lze ji využít v kanceláři i v divadle, což je prostě úžasné.

  S dárky k nákupu na tomto e-shopu se cítím jako VIP.

 7. Katarína Červenáková

  Osobní čistička MYIONZ PRO od společnosti Zepter mi přišla obratem po objednání.
  Veliká spokojenost. Čistička je tichá a pohodlná na nošení.

 8. Alena (ověřený vlastník)

  Spokojenost

 9. Jozef

  Spokojenost.

 10. Janka B.

  Som ucitelka, takze casty kontakt s nakazou od studentov. Osobnu cisticku MYIONZ PRO nosim na kazdu hodinu, nosim ju na krku, alebo ju mam polozenu na pracovnom stole. Zatial som nedostala chripku, hoci studenti chori boli a su, tak verim, ze ma naozaj cisticka chrani. Doma pouzivame velku cisticku vzduchu. Ale malu stale nosim pri sebe aj ked idem von, napriklad nakupovat.

 11. MUDr. Markéta Knetigová (ověřený vlastník)

  Osobní iontovou čističku vzduchu ZEPTER MYIONZ PRO používám v ordinaci pro svoji ochranu před bacily.

 12. Marie A.

  Pěkný den přejeme, koupila jsem na Vánoce Zepter výrobky pro manžela i pro sebe. Jsme nadmíru spokojení, věříme, že na alergii je MyIon výborný. Jelikož manžel je onkologicky nemocný, nosí to stále a nebyl nemocný, nedostal ode mne chřipku. Úžasná věc. Děkujeme, pěknou neděli přeji.

 13. Ludmila Kozicová

  mám zakoupeného od Vás osobního strážce MyIon a nyní v pylovém období
  hlavně při venčení pejska užívám s radostí a zatím oči fungují bez alergie.
  Děkuji moc a mějte se jarně a hezky hlavně na srdíčku.

 14. Věra S.

  Čističku My Ion mám 14 dní. Když jsem ji viděla, byla jsem hned nadšená. Po zaplacení jsem ji do 4 dní měla doma a od té doby ji stále nosím. Každou chvilku se mě lidé ptají, co to mám 😃

 15. Jiřina Kopecká

  Používám čističku vzduchu MY ION jako ochranu a zároveň jako módní doplněk. Jsem na rehabilitačním léčení a každý se mě ptá co mi to svítí na krku. Mám pocit, že velká většina lidí neví, že něco takového existuje. Koupila jsem další dvě k vánocům pro dcery.

 16. Karel Černohorec

  Všiml jsem si ji jako přívěsku na krku, který mě zaujal svým modrým světlem. Futuristický tvar je velmi pozoruhodný a recenze na něj jsou natolik čtivé, že působí již jen svou existenci.

 17. Ladislav Knap

  Jsem s ní velmi spokojen,bydlím s manželkou v Jablonci nad Jizerou ona ji má též. Všude ji nosíme sebou.

 18. Miloslava Kaniová

  Tuto čističku vzduchu používám v obchodech a všude, kde jsou davy lidí.
  Je úplně tichá a pohodlná na nošení

 19. Věra Strmisková

  S manželem jsme četli článek, ve kterém se psalo, že záporné ionty mohou poskytnout určitou ochranu proti covidu. Tak jsme si řekli, že doplníme nošení masek o Myion s generátorem záporných iontů. Jako důchodci už si nemůžeme dovolit nic riskovat a musíme udělat všechno co můžeme pro naši ochranu.

 20. Vít Slavíček

  Objednal jsem tento produkt jako dárek pro svou matku. Je zastáncem přírodní a holistické medicíny Říkal jsem si, že to využije a ocení, zvlášť v téhle době, kdy všichni nosí masky. Byla z dárku nadšená a bere si teď myion všude s sebou. Říká, že je to velmi příjemné na nošení, není to těžké a dokonce zapomíná, že to vůbec má na sobě :-). Už jsme spolu několikrát mluvili na téma záporných iontů a jejich vlivu na naše tělo, takže tento dárek opravdu ocenila.

 21. Sandra Marková

  Oblékám si ho, než vyjdu ze dveří a jdu do práce. Mám slabší astma a často mám i problémy s alergiemi a když si ho vezmu na sebe, cítím kolem sebe svěží čistší vzduch. Když projdu kolem někoho, kdo kouří, zápach rychle zmizí. Jediná nevýhoda je, že chvíli trvá, než pocítím účinek.

 22. Viktor Michalík

  V porovnání s jinými generátory záporných iontů s kartáčem z mikrovlákna je tento mnohem výkonnější. Při přiložení k nosu cítím slabý iontový vánek. Kartáček z uhlíkových vláken potřebuje ke generování velkého množství iontů menší proud než klasická ocelová jehla; karbonová jehla má mnohem užší profil a kartáček má mnoho jehel. My ion používá nízký proud/napětí a díky tomu je naprosto bezpečný.

 23. Silvie Březinová

  Koupila jsem dva Myiony a další dva jsou na cestě! Nemůžu si ji vynachválit. V místech kde jsou oblasti s vysokým výskytem pylu jsem si všimla, že se mi alergie zlepšila a nepotřebovala jsem k jejímu zvládnutí léky. Dokonce nechávám Myion zapnutý vedle své postele, když spím. Jsem učitelka a nosím čističku denně ve třídě. Výrobek se mi natolik líbí, že ho plánuji nakoupit k Vánocům i celé své širší rodině. Když mám Myion na krku tak mám pocit, že si tím přidávám další stupeň ochrany před všemi nemocemi přenášenými vzduchem. Vůně, kterou produkuje, je téměř necítitelná a připomíná mi letní dešťové přeháňky, ale téměř si jí nevšimnete.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

objednejte si ZEPTER® MY ion® ještě dnes a získejte slevu 200 Kč a bonusy v ceně 4 000 Kč

online program
„silná imunita za 28 dní“
v ceně 2 000 Kč

Čistý vzduch je jedním z nejzásadnějších prvků pro naše celkové zdraví, ovšem není to vše a je potřeba se zaměřit i na další nezbytné oblasti. Proto od nás získáte nejprodávanější program pro vytvoření skutečně silné imunuty od našeho předního lékaře v této oblasti MUDr. Davida Freje.

voucher v hodnotě 2000 Kč na zdravotní program vita

Díky tomuto specializovanému celostnímu programu od Vita kliniky si aktivizujete pozornost na své tělo a mysl, které po podpoře detoxikace, zesílení a pochopení životního smyslu zahájí samo v našem organismu sebeléčebné procesy.

VYUŽIJTE SPECIÁLNÍ AKČNÍ CENU

Zepter Myionz Pro

IONTOVÁ ČISTIČKA VZDUCHU
Zepter® myionZ pro
+ ZVÝHODNĚNÍ A BONUSY

Z

Doprava zdarma a klubová sleva

Z

ONLINE program OD MUDR. FREJE "SILNÁ IMUNITA ZA 28 DNÍ" V ceně 2 000 KČ

Z

voucher v hodnotě 2 000 Kč na zdravotní program vita kliniky

dnes 0 Kč, poté 24 splátek po
208 Kč

5 230 Kč
4 990 Kč

Zepter Myion růžový

IONTOVÁ ČISTIČKA VZDUCHU
Zepter® myion
+ ZVÝHODNĚNÍ A BONUSY

Z

Doprava zdarma a klubová sleva

Z

ONLINE program OD MUDR. FREJE "SILNÁ IMUNITA ZA 28 DNÍ" V ceně 2 000 KČ

Z

voucher v hodnotě 2 000 Kč na zdravotní program vita kliniky

dnes 0 Kč, poté 24 splátek po
200 Kč

4 990 Kč
4 810 Kč

Technické parametry zepter my ion®  

 • Jméno výrobku MyionZ PRO přenosná osobní čistička vzduchu
 • Kód položky produktu ION-03
 • Distribuce Home Art and Sales Service AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Switzerland
 • Jmenovitý výkon DC 5V, 1A
 • Doba využití 36 hodin
 • Jmenovitá tvorba záporných iontů 20 000 000 / cm3
 • Efektivní oblast Obvod 50 cm
 • Rozměr produktu 3,4 x 7 x 1,6 cm
 • Hmotnost 38 g
 • Baterie Li-Ion baterie
 • Model 70133
 • Jmenovité napětí 3,7 V
 • Jmenovitá kapacita 200 mAh / 0,74 W
 • Počet článků / baterií jeden

Nejčastější dotazy zákazníků

Existují nějaké vědecké studie na vliv záporných iontů?
Ano existuje velké množství klinických a vědeckých studií, které potvrzují pozitivní vlivy na lidský organismus. Zde můžete nalézt odkazy na některé z nich:

1. International Journal Of Molecular Sciences 2018, 19(10), 2966 Negativní ionty v ovzduší a jejich vliv na lidské zdraví a zlepšení kvality ovzduší

2. Environment International, Volume 138, May 2020, 105663, Metabolické vazby mezi negativními ionty vzduchu v interiéru, pevnými částicemi a kardiorespiračními funkcemi: Randomizovaná, dvojitě zaslepená zkřížená studie mezi dětmi

3. Environmental Pollutants and Bioavailability Volume 32, 2020 – Issue 1, Vnitřní a venkovní koncentrace PM10, PM2,5 a PM1 v obytných budovách a hodnocení negativních iontů vzduchu (NAI) při odstraňování PM uvnitř budov

4. International Journal of Psychophysiology, Volume 46, Issue 1, October 2002, Pages 85-89. Vliv záporných vzdušných iontů na práci s počítačem, úzkost a slinnou imunoreaktivitu podobnou chromograninu A

5. New Scientist, Ionizátory vzduchu likvidují nemocniční infekce

6. Current Medicinal Chemistry, Volume 28, Number 13, 2021, pp. 2521-2539(19), Záporné ionty vzduchu u neuropsychiatrických poruch

7. International Journal of Biometeorology volume 63, pages1309–1317 (2019), Vliv negativních iontů vzduchu na kognitivní funkce: studie potenciálů souvisejících s událostmi (ERP)

8. Research in Psychology and Behavioral Sciences, 2013, Vol. 1,No. 4, 48-53, Něco je ve vzduchu: Empirické důkazy o účincích negativních iontů vzduchu (NAI) na psychofyziologický stav a výkonnost

Před čím a jak My iOn ochraňuje ?

Díky jedinečnému vestavěnému systému kartáčů z uhlíkových vláken produkuje My iOn obrovské množství 18 milionů záporných iontů na cm3, což vytváří neviditelnou bariéru, která zabraňuje vstupu nebezpečných částic prachu, alergenů, bakterií a virů do dýchacích cest. Záporné ionty čistí vzduch magnetickým přitahováním znečišťujících látek k sobě, až jsou tyto nově vytvořené větší částice příliš těžké na to, aby zůstaly v naší dýchací zóně. 

Kam můžu My iOn umístit?

Maximální účinek záporných iontů si vychutnáte, pokud bude emitor záporných iontů My iOn během používání nasměrován na váš obličej. My iOn můžete nosit zavěšený na krku nebo ho jednoduše položit před sebe na stůl.

Jak probíhá údržba / čištění přístroje?

Vypněte My iOn. K čištění povrchu používejte suchý měkký hadřík. K čištění nepoužívejte agresivní rozpouštědla nebo chemikálie. Nikdy neponořujte do vody, ani nečistěte pod tekoucí vodou.

Jaká je záruční doba na My iOn?

Záruční doba je 24 měsíců od data nákupu. Datem nákupu je datum uvedené na faktuře/účtence.

Jak dlouho vydrží přístroj My iOn fungovat na baterie ?

Přístroj My iOn vydrží poskytovat plnou ochranu po dobu cca 36 hodin. Pak je třeba ho nabít, což trvá cca 2 hodiny. Velkou výhodou je, že i v průběhu nabíjení je možné ho nadále používat, takže např. v noci nabíjíme a ještě nám pomáhá. 

Na jakém principu funguje ?

My iOn využívá pokročilou ionizační technologii k ochraně před malými částicemi, jako jsou například prach, pyl, bakterie, plísně a viry, které jsou pro zdraví často nejnebezpečnější. Vyzařování stálého proudu zdravých negativních iontů, MyIon způsobuje, že znečišťující látky ve vzduchu mají záporný náboj, což tyto znečišťující látky vytlačuje z osobního prostoru a vytváří čistší a zdravější vzduch k dýchaní.  

Jak pomáhají záporné ionty ?
 • zvyšují hladinu fyzické energie
 • zlepšují krevní oběh
 • posilují metabolismus
 • posilují imunitní systém těla
 • pomáhají předcházet mnoha nemocem
 • zmírňují příznaky alergií, astma a respiračních onemocnění
 • urychlují zotavení
 • zmírňují bolesti hlavy
 • odstraňují strach a depresi
 • zlepšují náladu
 • zkvalitňují spánek
 • snižují nebezpečné následky stresu • omlazují tělo
 • posilují soustředění a paměť
 • stimulují kreativitu a duševní síly
Jaké účinky na sobě pozorují uživatelé ?

Záporně nabité ionty My iOn vedou ke snížení úzkosti, stresu, únavy. Zmenšení migrén a depresí. Snižují příznaky astmatu a předcházejí jim. Posilují imunitní buňky, zvyšují jejich schopnost ničit patogeny a chránit tělo před viry a bakteriemi. Udržují zásaditou pH úroveň těla, redukují riziko vzniku infekce a snižují závažnost příznaků COVID-19. Zlepšují krevní oběh, snižují hladinu krevního cukru a cholesterolu. Působí přirozeně proti bolesti a mají protizánětlivé účinky.

Vyžaduje přístroj vyměnu filtrů nebo jinou péči ?

Přístroj My iOn je zcela bezúdržbový. Stačí pouze nabít baterie a užívat si výhod, které moderní technologie přináší. 

Zvládne My iOn obsluhovat i starší člověk ?

Ovládání přístroje je velice jednoduché. Zapíná se stiskem jednoho tlačítka, takže je vhodný jak pro starší lidi tak např. pro děti. Kromě snadné obsluhy je totiž také mimořádně bezpečný při používání. 

Je přístroj hlučný ?

Přístroj My iOn je zcela tichý, takže ho snadno můžete vzít i např. do kina, do divadla, do školy nebo na pracoviště. Nikoho ve vašem okolí nebude rušit a Vám poskytne ochranný neviditelný bezpečnostní štít.

Jak je My iOn těžký?

Přístroj váží cca 28g, je tedy velice lehký a jeho nošení tak je velice příjemné a pohodlné.

Jak probíhá nabíjení My iOn?

a. Když se indikátor baterie rozsvítí oranžově, je to signál, že je baterie téměř vybitá a zařízení musí být nabito.

b. Připojte kabel USB k nabíjecímu portu USB a nabijte jej (USB nabíječkou, počítačem atd.)

c. Když je baterie plně nabitá, indikátor baterie se rozsvítí zeleně. Nabíjení bude trvat přibližně 2–3 hodiny.

d. Výrobek lze používat během nabíjení.

Co je součástí balení?

– My iOn přístroj

– My iOn látkový náhrdelník

– My iOn sportovní PVC náhrdelník

– My iOn návod k použití 

– USB nabíjecí kabel

Je nabíjecí kabel součástí balení?

Ano, nabíjecí kabel je součástí balení My iOn.