ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

AKČNÍ NABÍDKA PO DOBU DNŮ ONA DNES.

Získejte slevy až 20 340 Kč (platí do půlnoci 24.10. 2021)
na všechny čističky vzduchu proti SARS-COV-2.

Napsali o nás

THERAPY AIR® Ion

Certifikovaný zabiják virů, bakterií, patogenů a alergenů. Je tišší než šepot a úspornější než žárovka (akční sleva 20 340 Kč).

Zepter My Ion®

Dýchejte čistý a zdravý vzduch kdekoliv a kdykoliv díky revoluční osobní čističce vzduchu

THERAPY AIR® SMART

Nejmodernější chytrá čistička vzduchu na našem trhu se speciálním UV-C světlem na likvidaci SARS-COV-2.

objednejte si Therapy air® ion za akční cenu a získejte dárky v hodnotě 16 340 Kč

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 5 LET V HODNOTĚ 6 900 KČ

Většina ostatních značek na trhu poskytuje na čističky standardní dvouletou záruku. Ovšem naši klienti od nás získají zcela zdarma prodloužení záruky o tři roky, takže budete mít vaši čističku úplně bez starostí na dalších 5 let.

Masážní přístroj hyperon V HODNOTĚ 3690 KČ

Tento patentovaný masážní přístroj je založený na principech léčebné masáže – příjemně masíruje, uvolňuje „uzlíky ve svalech “, odstraňuje bolest ze svalů, působí proti únavě a napětí. Jemná masáž stimuluje důležité meridiánové (akupresurní) body, reguluje rychlost metabolismu, zlepšuje krevní oběh a podporuje celkový pocit zdraví a pohody.

online kurz „Silná imunita za 28 dní“ v hodnotě 2 000 Kč

Čistý vzduch je jedním z nejzásadnějších prvků pro naše celkové zdraví, ovšem není to vše a je potřeba se zaměřit i na další nezbytné oblasti. Proto od nás získáte nejprodávanější program pro vytvoření skutečně silné imunuty od našeho předního lékaře v této oblasti MUDr. Davida Freje.

voucher v hodnotě 2000 Kč na zdravotní program vita

Díky tomuto specializovanému celostnímu programu od Vita kliniky si aktivizujete pozornost na své tělo a mysl, které po podpoře detoxikace, zesílení a pochopení životního smyslu zahájí samo v našem organismu sebeléčebné procesy.

praktická taška na snadné přenášení v hodnotě 1 000 Kč

Často se můžete dostat do situace, že potřebujete přenést čističku mimo váš domov například na chalupu. Nebo se může stát, že ji budete potřebovat půjčit někomu v rodině, kdo se zrovna léčí s akutním respiračním onemocněním. Pro tento případ od nás získáte praktickou tašku, která vám umožní snadno přenést vaši čističku kamkoliv.

Lišta pro zavěšení na zeď v hodnotě 750 Kč

Jedním z nejčastějších způsobů instalace čističky, je její zavěšení na zeď, tak aby vám nezabírala místo na zemi. Pro tuto instalaci je nutná doplňková lišta, kterou ovšem od nás získáte zcela zdarma jako dárek. Podívejte se na video jak snadná je tato montáž.  

Kontakt

Petr Havel

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci