ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

10leté výročí vyznamenání Philipa Zeptera

Před deseti lety, v sobotu 7. května 2011, převzal zakladatel a prezident společnosti Zepter Group Philip Zepter – společně se svou manželkou Madlenou Zepter –  prestižní vyznamenání ostrova Ellis Island – Medaili cti (Medal of Honor). Ocenění jim bylo předáno na slavnostním ceremoniálu při příležitosti 25. výročí od zahájení udílení tohoto vyznamenání. Slavnostnímu aktu přihlíželo mnoho významných osobností společenského života Spojených států a také držitelů tohoto vyznamenání.

Medaile cti ostrova Ellis Island je obvykle udělovaná americkým občanům rozličného původu jako ocenění jejich výjimečného přínosu své komunitě, národu a světu. Navržení Philipa Zeptera na toto vyznamenání je velkou poctou a svědčí o jeho mimořádném postavení v mezinárodním měřítku.

Ocenění je udělované spolkem National Ethnic Coalition Of Organizations.
V minulosti byly Medailí cti vyznamenané významné osobnosti jako Frank Sinatra, Bob Hope, Qincy Jones, Muhammad Ali, Jane Seymour nebo šest prezidentů Spojených států amerických, včetně Jimmyho Cartera, Billa Clintona a George W. Bushe. Medaile cti ostrova Ellis Island je jedním z nejprestižnějších ocenění USA. Velmi přísný proces výběru kandidátů zaručuje, že vyznamenání bývá udělené jen těm, jejichž činnost měla zásadní a dlouhotrvající vliv v oblasti humanity. Ocenění je oficiálně uznané jak Senátem, tak Sněmovnou reprezentantů Spojených států amerických a jména vyznamenaných jsou každý rok uvedena v tzv. Congressional Record.

Bylo příznačnou shodou okolností, že udílení Medaile cti ostrova Ellis Island slavilo 25. výročí v tomtéž roce, v němž si společnost Zepter International připomínala 25 let svého výjimečného obchodního úspěchu. Zepter International ovlivňuje svými výrobky životy milionů lidí po celém světě, zlepšuje jejich životní styl a umožňuje jim žít déle. Prostřednictvím své vytrvalé a zanícené podpory umění, kultury, sportu a filantropie ovlivnil Philip Zepter společně se svou manželkou Madlenou zcela zásadním a trvalým způsobem životy milionů lidí na této planetě.

Philip Zepter je tedy zaslouženým držitelem Medaile cti ostrova Ellis Island pro rok 2011 a toto vyznamenání se zařadilo do dlouhé řady prestižních mezinárodních vyznamenání, která mu byla udělena v průběhu let za jeho činnost.

ZÍSKEJTE KATALOG ZDARMA

stáhněte si katalog

0 komentáøù

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

Petr Havel

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci