ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

Bioptron Pro 1 – indigo filtr

Original price was: 3 180 Kč.Current price is: 2 860 Kč.

nebo na splátky bez navýšení 24 x 119 Kč/měsíc
dnes neplatíte nic | schválení online | zboží ihned | více...

Skladem

Cofidis Pay - splátková kalkulačka

Barevná světelná terapie neboli chromoterapie sahá tisíce roků do starověkých kultur Číny, Indie a Egypta.

Indigo barva je spolu se zelenou, modrou a fialovou považovaná za studenou barvu.

Indigové světlo má upokojující a sedativní účinek, který navozuje hluboký spánek.

Barevná terapie BIOPTRON je bezpečný, neinvazivní a holistický přístup na zlepšení a optimalizaci celkové pohody.

Katalogové číslo: PAG-992-6CTF Kategorie: ,

REVOLUční švýcarská technologie pro terapii barvami

Unikátní technologie Bioptron® Hyperlight umožňuje využít barevné vlastnosti světla, tak aby přinášelo mimořádné benefity pro lidský organismus. Jedinečná synergie barevných energií a frekvencí vám umožní si udržet a pravidelně obnovovat vaše zdraví a krásu.

.

Bioptron Pro 1 – indigo filtr

Jak funguje barevná terapie Bioptron®?

Vědci společnosti BIOPTRON® vyvinuli jedinečnou barevnou terapii Hyperlight s vyměnitelnou sadou 7 filtrů, díky jejichž vlastnostem je účinná při léčbě specifických zdravotních potíží. Barevné filtry BIOPTRON® propouštějí pouze požadovanou část světelného spektra a zbývající světlo odrážejí jako monochromatické. Takovéto jedinečné monochromatické světlo je určeno k pozitivnímu lokálnímu a systémovému léčení.

Napsali o nás

Vyrobeno ručně ve francouzském Verrerie de Saint Just podle antických způsobů výroby skla starých více než 800 let

Výroba je skutečně alchymistický proces, výchozí materiál se zahřívá po několik hodin na teplotu 1400 stupňů Celsia, potom ho foukač nabere na sklářskou píšťalu a otáčením, foukáním a chlazením fouká do formy. Jde o milimetry a sekundy, na kterých záleží výsledek. Díky tomu toto foukané sklo vyniká vysokou jasností a vyšší průzračností. díky vysoce kvalitnímu sklu zajišťuje každý barevný filtr optimální lámání světla, skýtá vynikající intenzitu barev a dovolí proniknout pouze té správné části světla.

Barva je světlo a světlo je barva

Slunce vyzařuje světlo v různých frekvencích. Tyto frekvence světla lze oddělit pomocí procesu zvaného lámání světla neboli refrakce. Když světlo prochází skleněným hranolem, láme se a rozdělí se na sedm barev spektra. Každá barva má svou vlastní frekvenci. Jestliže oddělené barvy projdou dalším hranolem, znovu vytvoří bílé světlo. Tento fenomén jako první předvedl na konci 17. století velký britský fyzik Isaac Newton.

Unikátní technologický postup vzniká v laboratořích společnosti bioptron® v curychu

Skleněné filtry jsou po své výrobě převezeny do Švýcarska, kde jsou obohaceny o bioinformace. Biofyzikální systém přenosu, který je ve filtrech použit, je výlučně patentovaný společností Bioptron AG Bioinformační institut v Curychu (Zürich Institute of Bioinformation).

.

účinné, klinicky ověřené řešení při hojení ran a tišení bolesti a obnovení vaší tělesné a duševní rovnováhy

Bioinformace jsou založené na předpokladu, že lidské tělo neustále vysílá pole elektromagnetických vln, které někteří lidé nazývají aura. Elektromagnetické pole, jež obklopuje každou živou bytost, poskytuje nesmírně důležité informace o každém jednotlivém organismu. Tělo si prostřednictvím svého elektromagnetického pole vyměňuje řadu životně důležitých bioinformací. Barevná světla při aplikaci na vaše tělo nebo jednotlivé orgány obnovují vaši rovnováhu a tělesnou i duševní pohodu.

Barevná terapie Bioptron dokáže cíleně působit na jednotlivé čakry v organismu

Pracujeme se 7 hlavními čakrami, které představují energetická centra uložená v lidském těle. Každá čakra je pulzujícím vírem energie. Jsou to naše barevné baterky: jsou-li plně nabité, nacházíme se ve stavu rovnováhy a pohody. Pokud je některá z nich vybitá (prázdná), celý náš systém trpí. Cílem je udržovat „čakrální baterky“ plné. Frekvence, která se vztahuje ke každé barvě spektra, odpovídá frekvenci energie každé ze 7 hlavních čaker a frekvenci orgánů, svalů a kostí nacházejících se ve stejné oblasti jako čakra.

Čakry jsou taky spojené s endokrinními žlázami, které produkují hormony. Pokud je čakra svou příslušnou barvou nadměrně zahlcená, lze ji uvést do rovnováhy doplňkovou barvou.

ČerVenÁ – základní čakra

Představuje oheň, teplo, krev, vášeň, silnou vůli, přežití. Při použití na organismus stimuluje, aktivuje, přináší vitalitu, dynamizuje, zintenzivňuje, znovu uvolňuje v hloubce uloženou energii, posiluje smysly, dodává člověku pocit síly. Červená se používá, aby dodala energii, podnítila k pohybu, k bezprostřední reakci.

Z

stimuluje krevní oběh, používá se při pocitu chladu

Z

obnovuje vyčerpanou energii

Z

aktivuje játra, uvolňuje artritickou bolest

Z

působí blahodárně na svalový systém, při problémech s bederním ústřelem, na zkrácené svaly

Oranžová – sakrální čakra

Je veselá, kreativní a teplá barva plná radosti, která v sobě spojuje fyzickou energii s duševními vlastnostmi. Je to barva kreativity a schopnosti umět se přizpůsobit. Navozuje všeobecný pocit pohody a veselé mysli. Oranžová symbolizuje teplo a blahobyt a souvisí se sebeúctou. Zahřívá,  stimuluje, uvolňuje křečovité, odborně řečeno spastické, stažení kosterního nebo hladkého svalstva.

Z

stimuluje tepovou frekvenci, aniž by ovlivňovala tlak; používá se při nízkém tlaku, když hrozí postižení srdce

Z

urychluje hojení potrhaných vazů a zlomených kostí

Z

působí proti depresi, při periodické bolesti nebo na výkyvy při menopauze

Z

stimuluje tvorbu mléka po porodu

žLUTÁ – SOLar PLexUS

Je barvou rozumu a vnímání. V dávných dobách byla barvou, která symbolizovala život a radost. Váže se k vlastní hodnotě a k tomu, jak na sebe nahlížíme. Je to barva osobnosti a ega. Z psychologického hlediska je vhodná pro sklíčené a melancholické stavy. Žlutá je barva jasného myšlení, objektivity, bystrosti, důvěry, osobního kouzla. Žlutá posiluje, otevírá, zvyšuje energii, povzbuzuje slabé procesy, uvolňuje ztuhlost, posiluje nervy.

Z

příznivě ovlivňuje nervy a nervový systém; používá se k posílení nervů a stimulaci mozku

Z

zbavuje krevní systém toxických látek stimulací lymfatického systému

Z

působí pozitivně na mentální vyčerpání, regeneruje pokožku

Z

pomáhá při trávení; působí proti překyselení, působí proti zácpě

zelená – SrDeČnÍ čakra

Je barvou lásky, pokroku, růstu, nezkušenosti, plodnosti, naděje, rovnováhy a nového života. Také je to barva pro zklidnění a utišení. Nosí ji na sobě chirurgové, aby uklidnili pacienta. Zelená barva upevňuje imunitní systém. Působí také proti stresu, udržuje v rovnováze tělesnou a psychickou energii, uvolňuje bolestivé a napjaté procesy, přináší uklidnění.

Z

působí na sympatický nervový systém. Uvolňuje napětí v cévách a snižuje krevní tlak

Z

působí jako mírný desinfekční prostředek, germicid, antiseptikum a baktericid

Z

zklidňuje emoce, je vhodná pro léčbu šoku

Z

buduje tkáně a svaly

modrá – krční čakra

Je více zklidňující než zelená. Je to barva pro meditaci a duchovní rozvoj, protože uvolňuje mysl. Je to barva pravdy, oddanosti, klidu a upřímnosti. Také ale vyšších duševních vlastností. Uklidňuje, brzdí, koncentruje, ochlazuje, uvádí do pořádku hyperaktivní, nekontrolované a rušivé procesy.

Z

má zklidňující účinky při zánětlivých nemocech

Z

zlepšuje metabolismus a vitalitu, redukuje nervové vzruchy

Z

pomáhá při bolesti v krku, zánětu hrtanu, zánětu mandlí, ústních vředech, ucpaných uších

Z

urychluje hojení popálenin

indigo – ČaKra TřeTÍHO OKa

Je z psychologického pohledu barva, která je dobrá pro ukázněnost, uspořádání, důveru a účinnost. Považuje se za barvu, která napomáhá odstraňovat návykové pohnutky. Odkrývá obavy, povzbuzuje a podněcuje k vlastní odpovědnosti. Symbolizuje uspořádání, koncentraci a povinnost: např. tmavé indigové modré obleky obchodníků, školní uniformy atd.

Z

je nejlepší protilátkou při nespavosti

Z

podporuje růst tkání, urychluje hojení ekzémů

Z

pomáhá při akutních problémech s dutinami

Z

zklidňuje bolesti zad, urychluje hojení ekzémů

Z

pomáhá zastavovat krvácení

Fialová – korunní čakra

Z psychologického hlediska souvisí fialová se sebepoznáním a du- chovním uvědoměním. Byla vždy považována za barvu hojení. Povzbuzuje spojení vnitřního já a duše. Fialová souvisí se sebe- poznáním. Je to velice účinná barva a neměly by ji používat děti.

Z

uklidňuje osoby s duševními poruchami

Z

způsobuje rozšiřování cév, pokles krevního tlaku

Z

má zklidňující účinky na nervový systém a srdce, tiší bolest hlavy

Z

pomáhá při postižení hlavy, pokožky hlavy a vědomí

Z

podporuje tvorbu bílých krvinek ve slezině

RECENZE

Recenze

Buďte první, kdo ohodnotí „Bioptron Pro 1 – indigo filtr“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Technické parametry PRODUKTU 

.

LÉČBA ČAKER BARVAMI – WELLNESS JAKO SOUČÁST VAŠEHO ŽIVOTA

Zdraví je závislé nejen na naší fyzické pohodě, ale i na citové, psychické a duševní rovnováze.

Princip terapie čaker za pomoci barev je založený na předpokladu, že barvy souvisejí se sedmi čakrami – duchovními centry našeho těla.

Každá čakra je propojená s určitým orgánem či systémem těla a má svoji dominantní barvu.

Pokud se čakra naruší, může to vést ke vzniku fyzické nerovnováhy v těle. Aplikací správných barev se váš organismus dostane do pohody a vrátí se mu původní rovnováha.

.

Indigové světlo má chladivé, analgetické a anestetické vlastnosti.

Indigové světlo je považované za přírodní antibiotikum a pomáhá při problémech s očima, ušima, dutinami, nosem a hrdlem, jakož i při migréně. Také zlepšuje svalový tonus.

 

.

Výhody výrobku:

 • Jednoduché a bezpečné použití.
 • Přístroj vysílá široké spektrum světelných vlnových délek se stálou intenzitou pro bezpečnou terapii světlem, výsledkem jsou účinná a klinicky ověřená řešení v léčbě poranění a bolestí.
 • Vyvinuto a vyrobeno společností BIOPTRON AG, Švýcarsko.
 • Přenosné zařízení se snadnou obsluhou bez potřeby údržby.
 • Technologii BIOPTRONu podporují a používají přední lékaři na významných univerzitách a klinikách na pěti kontinentech.

Rádi bychom vás informovali, že žádná alternativní terapie by neměla být považovaná za alternativu k odborné lékařské pomoci..

.

.

 • KÓD VÝROBKU: PAG-992-6CTF
 • NÁZEV VÝROBKU: Barevná světelná terapie pro Bioptron Pro 1 – Indigo filtr
 • HMOTNOST BRUTTO: 0,16 kg
 • HMOTNOST NETTO: 0,1 kg
 • POUŽITÍ: S terapeutickým přístrojem Bioptron Pro 1
 • VÝROBCE: BIOPTRON AG – Sihleggstrasse 23, CH-8832 Wollerau – Switzerland
 • ROZMĚRY: 18 x 6 x 18 cm
 • ROZMĚR FILTRU: Cca 11 cm
 • MATERIÁL: Sklo v termoplastickém materiálu
 • SLOŽENÍ: Indigo filtr, úložné pouzdro, návod, záruční list
 • VYROBENO V: Švýcarsko
 • ZÁRUKA: 2 roky

.

Bioptron Pro 1 – indigo filtr

Original price was: 3 180 Kč.Current price is: 2 860 Kč.

nebo na splátky bez navýšení 24 x 119 Kč/měsíc
dnes neplatíte nic | schválení online | zboží ihned | více...

Skladem

Cofidis Pay - splátková kalkulačka

Barevná světelná terapie neboli chromoterapie sahá tisíce roků do starověkých kultur Číny, Indie a Egypta.

Indigo barva je spolu se zelenou, modrou a fialovou považovaná za studenou barvu.

Indigové světlo má upokojující a sedativní účinek, který navozuje hluboký spánek.

Barevná terapie BIOPTRON je bezpečný, neinvazivní a holistický přístup na zlepšení a optimalizaci celkové pohody.

Kontakt

Petr Havel

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci