ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

Zepter brýle Hyperlight Optics: Jak vám tato revoluční technologie v péči o zrak kompletně změní život?

Petr Havel

Dnešní doba je plná technologických pokroků, které nejen mění náš způsob života, ale také – a možná především – to, jak vnímáme svět kolem sebe. Jednou z nejnovějších a nejlepších inovací v oblasti optiky jsou brýle vybavené technologií Hyperlight Optics.

Co přesně je za tímto tajemným označením skryté? Jaké jsou vaše představy o tom, co je vidění a jak se dá ovlivnit mysl a výkonnost? Jak může tato technologie změnit způsob, jakým interagujeme se světem?

Podívejme se zde v článku na zdánlivě obyčejné brýle – a objevíme, jak technologie Hyperlight Optics otevírá nové horizonty pro zážitek z nošení brýlí.

Právě nyní je před námi éra, kdy nošení brýlí není pouze o korekci zraku, ale o skutečném posunu ve způsobu, jakým vnímáme svět. V téhle éře uvidíte dále a budete se cítit lépe – protože zítřek už je tady.

Otevřte své oči novým možnostem:

– Jak může nošení brýlí s technologií Hyperlight Optics zlepšit moje kognitivní schopnosti?
– Jak přesně technologie Hyperlight Optics chrání moje oči před škodlivým světlem a jak to může zlepšit mé vidění?
– Jaká je spojitost mezi nošením brýlí s Hyperlight Optics a regulací hladiny přirozených hormonů a jaké jsou pro mě z toho výhody?
– Jak technologie Hyperlight Optics pomáhá zmírňovat projevy stárnutí kolem očí a jak to může prodloužit mladistvý vzhled mé pleti?

Na bázi vědy a s cílem zvýšit životní pohodu

Objevte transformační sílu našich revolučních brýlí s Hyperlight Optics, ve které se snoubí nejmodernější technologie s holistickým přístupem k životní pohodě. Naše vědecky podložená skla založená na patentovaném systému transformace světla nejen ochrání vaše oči před škodlivým UV zářením v interiérech i pod širým nebem, ale přispějí také k optimálnímu fungování vašeho mozku a k ostřejšímu vidění. Hyperlight Optics mají pozitivní vliv na hypothalamus a jím ovládané regulační pochody neuroendokrinního systému, čímž přispívají k udržování rovnováhy v těle a zlepšují celkovou pohodu i odolnost.

Zepter Hyperlight Optics

Zlepšení kognitivních schopností

Quantum Hyperlight má pozitivní účinky na správné fungování mozku, přispívá tak k duševní pohodě. Denním používáním Quantum Hyperlight získáte například tyto výhody:

Lepší soustředěnost, pozornost a paměť: Quantum Hyperlight má příznivý vliv na soustředěnost a jasné myšlení, zlepší vám tedy koncentraci a paměť.

Lepší rozhodování: Quantum Hyperlight urychluje a zpřesňuje rozhodování, což vám přinese lepší výsledky a větší efektivitu.

Zvýšení mentální odolnosti při stresu: Quantum Hyperlight zvýší vaši mentální odolnost, a to i za stavů velkého duševního vypětí, čímž zvýší vaši celkovou výkonnost.

Zvýšená produktivita a efektivita: Quantum Hyperlight zlepšuje kognitivní funkce, díky čemuž budete své úkoly zvládat efektivněji a dosáhnete celkově vyšší produktivity.

Optimalizace zrakových schopností

Technologie Hyperlight Optics nadstandardně chrání oči a zlepšuje zrakové vnímání, a to i v náročných světelných podmínkách. Používáním Hyperlight Optics si zlepšíte tyto aspekty vidění:

Jas: Technologie Hyperlight Optics minimalizuje rozptyl světla, což vede k jasnějšímu a ostřejšímu vidění.

Intenzivnější barvy: Hyperlight Optics zlepšuje schopnost vnímat kontrast a zvyšuje sytost barev, čímž poskytuje živější vizuální zážitky.

Ostrost: Hyperlight Optics zlepšuje a zostřuje vidění, čímž vnáší do vašeho zrakového vnímání větší ostrost a přesnost.

Zrakový komfort: Hyperlight Optics pomáhá zmírňovat negativní jevy jako digitální únavu očí, bolesti hlavy, rozmazané vidění i celkovou únavu. Umožní vám tak pracovat, hrát hry, sledovat filmy či tvořit pohodlněji a déle.

Redukce oslnění: Hyperlight Optics účinně snižuje oslnění a ochrání vaše oči před náhlým ostrým světlem, zejména v noci za volantem. Tím samozřejmě přináší větší pohodlí a bezpečí.

Zepter Hyperlight Optics a Alexander Zverev

Regulace hladiny přirozených hormonů

Hyperlight Optics jedinečným způsobem optimalizuje hladinu hormonů v lidském těle, čímž obnovuje přirozenou hormonální rovnováhu, která je nezbytná pro duševní i fyzické zdraví. Denním používáním Hyperlight Optics získáte tyto další výhody:

Zlepšení nálady a duševní rovnováhy: Hyperlight Optics podporuje psychickou vyrovnanost, což vede k lepší náladě a celkové pohodě.

Zmírnění stresu, úzkosti a příznaků deprese: Hyperlight Optics reguluje vylučování klíčových látek v mozku, konkrétně serotoninu, melatoninu, dopaminu a kortizolu, čímž zmírňuje stres, úzkost, deprese a agresivitu a vede k celkovému psychickému zklidnění.

Zlepšení spánku a adaptace na časové posuny: Hyperlight Optics upravuje narušený spánkový rytmus a výrazně zmírňuje dopady časového posunu, neboť pozitivně ovlivňuje syntézu melatoninu a dalších neurotransmiterů, čímž zajišťuje klidný a kvalitnější spánek.

Zvýšení denní energie: působením optimálního světla dochází spolu se zvýšením hladiny energie k obnovení fyziologické rovnováhy, zmírnění stresu a podrážděnosti a navození dobré nálady. Zajistěte si denní extra dávku energie a poznejte rozdíl, který přináší optimální světlo.

Zepter Hyperlight Optics

Zmírňování projevů stárnutí

Technologie Hyperlight Optics přeměňuje škodlivé světelné záření ve viditelném spektru na zdraví prospěšné hyperpolarizované světlo. Tím skýtá výjimečnou ochranu citlivé pokožce kolem očí a účinně zmírňuje projevy stárnutí:

Ochrana proti tvorbě nových vrásek: Používáním Hyperlight Optics účinně oddálíte tvorbu nových vrásek, jelikož zabráníte poškozování a rozpadu kolagenových a elastinových vláken, a ochráníte celistvost své pokožky.

Podpora přirozené vitality pleti a mladistvého vzhledu: Hyperlight Optics neutralizuje tvorbu volných radikálů, čímž podporuje přirozený proces omlazování pleti a pomáhá obnovit její vitalitu a mladistvý vzhled.

Ať uvnitř, nebo venku, Hyperlight Optics je esenciálním klíčem k ochraně a zachování zdravého vzhledu pokožky kolem očí.

Kdo brýle Hyperlight jednou zkusil…

Ivana Maksimović

“Kdo brýle Hyperlight jednou zkusil, ví, že to bez nich už nejde. Já jsem díky nim mentálně silnější – jednoduše lépe střílím!
Ivana Maksimović. Sportovkyně, stříbrná olympijská medailistka ve sportovní střelbě

“Je to skutečně revoluční a nenahraditelný doplněk. Vidění je ostřejší a přechod světla skvělý!
Scott Thomson. Pilot letecké společnosti

Scott Thomson
Angelina Lukas

“Kdybych v brýlích Hyperlight mohla i boxovat, bylo by to perfektní! Takhle je odkládám až těsně před zápasem, abych se co nejlépe soustředila a byla mentálně silná!
Angelina Lukas. Sportovkyně, mistryně světa v boxu v kategorii X3, mistryně světa profesionální organizace WBC

“Práce za umělého světla mě díky brýlím Hyperlight méně unavuje. S nimi se dokážu déle soustředit, oči mě nepálí a hlava nebolí.
Luka Colnago. Námořní architekt a zakladatel loděnice Colnago

Luka Colnago
Igor Duilo

“Víte, na mé lodi nosí brýle Hyperlight celá posádka, takže si někdy připadám jako na jachtě Hyperlight. Jsou to bezva brýle!
Igor Duilo. Kapitán superjachty

“Já jsem fandou produktů od společnosti Zepter, jak v profesním, tak i v osobním životě. Takže miluji i brýle Hyperlight.
Damir Sertic. Šéfkuchař

Damir Sertic

Ochrana očí, optimalizace mozkové činnosti a zlepšení nálady

… to vše díky Hyperlight Optics. To je technika se speciální čočkou z fullerenu C60, která přeměňuje světlo škodlivých vlnových délek na světlo příznivější, odpovídající spektru citlivosti očí. Produkty s Hyperlight Optics pro ostré a komfortní vidění jsou vhodné do jakéhokoliv interiérového i exteriérového prostředí.

Technologie Hyperlight Optics je výjimečná svými speciálními nanofotonickými materiály, jež transformují normální rozptýlené světlo na světlo nové, jež je podstatně kompatibilnější s biomolekulami lidského těla. Interakcí fotonů s fullerenem C60 vznikají excitony. Fotony a excitony vytváří vzájemné vazby a posléze splývají, čímž vznikají polaritony. Energetické částice z bývalých fotonů jsou v polaritonu uspořádány jako elektromagnetická pole biomolekul – a tak je vnímají i naše oči a náš mozek. Proto ovlivňují celý náš neuroendokrinní systém. Tento efekt přispívá k lepší regulaci lidského organismu. Hyperlight Optics je díky tomu unikátní, vedoucí značkou na trhu slunečních brýlí a blokátorů modrého světla.

Benefity technologie Hyperlight Optics

Viditelná změna se znatelnými benefity
Lepší pozornost, koncentrace a paměť
Lepší uvažování a rychlejší a lepší rozhodování
Vyšší produktivita a efektivita
Optimální mentální výkonnost ve fázích mimořádného duševního vypětí

Kombinace zdraví, ostrého vidění a inovací

Součástí technologie Hyperlight Optics je fulleren C60 – alotrop uhlíku vyskytující se mj. v mezihvězdném prostoru, který funguje jako generátor nanozáření nové a unikátní struktury: tzv. hypersvětla, jehož symetrie je identická se zdravými biologickými strukturami. Principem hypersvětla je rezonance, tedy opakování určitého vzoru, která je zde dovedena k dokonalosti, neboť hypersvětlo se svojí konstantně perfektní strukturou energeticky působí na narušené biologické struktury a vrací je do přirozeného zdravého stavu (homeostázy).

Patentovaná transformační vrstva využívající fulleren C60

Při průchodu speciálním fullerenovým nanofiltrem dochází k interakci světla s fullerenem, jehož částice rotují kolem své osy závratnou rychlostí 18 miliard otáček za sekundu, čímž mění orientaci fotonů. V molekule fullerenu C60 přitom dochází ke dvěma různým efektům: 1) k elektromagnetické indukci podle Faradayova zákona ve 20 šestiúhelnících, a 2) k vnitřním odrazům podle Fibonacciho posloupnosti ve 12 pětiúhelnících jeho jedinečné struktury.

Hyperharmonizované světlo působí díky své přirozené biologické kompatibilitě optimální energetickou intenzitou, revitalizuje biologické struktury a podporuje optimální fyziologickou rovnováhu.

Hyperlight Optics, inspirovaná objevem fullerenu C60, posouvá hranice vědeckých inovací a přichází s jedinečným příslibem: chránit s pomocí inovativního designu a kvantové technologie fyzickou i duševní pohodu.

Technologie Hyperlight Optics pracuje s ozdravnými účinky kvantového hypersvětla, podporuje, regeneruje a reguluje fyziologické procesy v lidském organismu, mj. v očích a mozku, a nonstop chrání před škodlivými složkami umělého osvětlení i přirozeného světla. Objevte holistickou cestu k celkové pohodě v dnešním světě.

Zepter Hyperlight Optics

Kdo Hyperlight Optics potřebuje?

Přidejte se k mnoha profesionálům i běžným jedincům, kteří důvěřují Hyperlight Optics, protože chtějí dobře vidět a podávat co nejlepší výkony.

Ať už jste student jedničkář, pilot čeřící oblaka, úspěšný podnikatel, vytížená hospodyňka, ambiciózní sportovec, neúprosný gamer, nebo rodič dbající na duševní rozvoj svého dítěte, zkrátka ať jste čímkoliv, Hyperlight Optics je tu pro VÁS! Je to víc než jen brýle: Hyperlight Optics není jen o vidění, nýbrž o celkové pohodě v práci i ve volném čase.

Hyperlight Optics má sloužit všem, kteří dbají na své zdraví, tvrdě pracují a vedou aktivní život! Hyperlight Optics vám vždy a všude poskytne tu nejlepší ochranu a optimálně přispěje k vašemu zdraví.

Nabídku nejnovějších modelů již pro vás máme v e-shopu.

HYPERLIGHT OPTICS BRÝLE: KLIKNĚTE ZDE

Zepter Hyperlight Optics, náhled shopu

0 komentáøù

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

Petr Havel

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci