ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

Olga Menzelová o světelné terapii

Petr Havel

Producentka Olga Menzelová nám poskytla rozhovor týkající se zdraví, rodiny a přístroje pro světelnou terapii Bioptron.

Co pro vás osobně znamená zdraví?

Zdraví je to nejcennější, co máme. A bohužel často si jeho hodnotu uvědomujeme až v momentě, kdy ho ztrácíme. Už léta jsem vyznavačkou starého antického principu kalokagathia, což znamená vyvážení a harmonii těla i ducha a naopak. Snažím se dbát jak o tělo, tak i o duši. Jsou to spojené nádoby a hlavně: nic nefunguje samo o sobě. Vždy je to kombinace mnoha věcí najednou.

Dbám u sebe i u rodiny hlavně na prevenci. Dostatek pohybu, kvalitní, čerstvé a pravidelné jídlo, dostatek čisté, nikterak nepřislazované vody. U mě pak je to hlavně zvýšená péče o pokožku, protože jsem od 6. týdne po narození ekzematik. Péče o kůži mě stojí nemalé úsilí, ale nelze jinak. Každý ekzematik jistě ví, co to znamená a že to je nikdy nekončící boj. Někdy lepší, někdy horší. Co mi ale v poslední sobě výrazně pomohlo na zhoršený stav kůže na rukou, byla lampa Bioptron.

Ekzém, světelná terapie Bioptron, Olga Menzelová

Jak jste se dozvěděla o světelné terapii Bioptron a jejích účincích?

Když můj muž Jiří Menzel vážně onemocněl, měli jsme jeden čas potíž s proleženinami. Tehdy jsem usilovně řešila, jak mu co nejrychleji pomoci. A díky tomu jsem přišla na biolampu Zepter. Téměř jako zázrakem se rány velmi rychle zahojily. Léčení proleženin vyžadovalo svícení Bioptronem několikrát denně po 10–15 minutách, ale výsledek byl fantastický!

Jak konkrétně vám ve vaší rodině pomohla/pomáhá světelná terapie Bioptron?

Jak už jsem zmínila, terapie světelným zářením velmi pomohla Jirkovi. A poté jsem ji začal zkoušet i na sobě a na dětech. Funguje báječně při různých drobných poraněních nebo třeba jizvách. Tkáň se díky zdravému světelnému záření velmi rychle obnovuje a regeneruje. Používala jsem jej i na zánět dutin. U sebe právě na ekzém, ale i na obličej, kde se postupem věku objevují různé drobné vrásky, což je sice proces přirozený, ale když ho můžu malinko a neinvazivně pozastavit, tak mě to jen těší. Biolampa Bioptron znovu vytváří kolagen. Pleť je díky tomu pružnější a jakoby plnější. A když už se člověk cítí lépe fyzicky, tak je jasné, že to velmi napomůže i psychice. A tím se opět vracím k principu kalokagathia.

Často se vás lidé ptají, kdeže máte ten atopický ekzém…

No tak teď třeba v loketních jamkách, na zadní straně lýtek, pod krkem a tak. Podzim je pro nás atopiky dost děsnej. Kůže strašně svědí – a kdyby mně někdo zakázal se poškrábat, tak snad skočím z okna. No a když to nevydržím, tak se pak poničená kůže dlouho hojí. Což je taky děs.

Jak Bioptron pomohl - rozhovor Olga Menzelová

To, co nám atopikům pomáhá, je vždycky kombinace několika věcí najednou. Když se mi podaří potlačit svědění pomocí různých antihistaminik a někdy i kortikoidů, tak pak nastává fáze hojení. Před časem jsem objevila léčivé a hojivé světlo lampy Bioptron. Je to absolutní jednička v oblasti světelné terapie.


Světelná terapie je určená k léčbě a omlazení poškozené a stárnoucí pleti.  Technologie Bioptron umožňuje léčebnou technologii pronikání světla do různých vrstev kůže – a tudíž co nejvyšší biostimulaci buněk a rychlejší uzdravení.

A co všechno tohle báječné světlo umí?
– zlepšuje hydrataci pokožky
– urychluje syntézu kolagenu a elastinu
– posiluje imunitní systém
– regeneruje a zpevňuje pokožku
– propůjčuje pleti viditelně mladistvější vzhled


Mně se takhle daří dobře udržovat prostor mezi nosem a pusou, kde postupem času přibývají tzv. drobné „cigaretové vrásky“.

Svícení mi funguje dobře i u dětí. Lépe se hojí jizvy, popáleniny a je to vhodné i na dutiny – svícení ve spánku na kořen nosu.

Jak Bioptron pomohl? Rozhovor s Olgou Menzelovou

Doporučila byste Bioptron od společnosti Zepter i ostatním a proč?

Ano! Biolampa Bioptron Pro 1 pro mě skutečně znamená malý zázrak. Velmi pomohla Jirkovi, dětem i mně. A je to produkt, který je napořád. Využití najde celá rodina. Z mého pohledu je to velmi smysluplná investice, za kterou vám vaše tělo poděkuje.

Ráda tady sdílím, co mně a nám doma pomáhá – a třeba může pomoci i vám ostatním.

Zakupte si Bioptron na našem e-shopu

Pokud jste se rozhodli využít světelnou terapii pomocí přístroje Bioptron přímo v pohodlí svého domova, máme pro vás skvělou zprávu!

Bioptron si můžete koupit přímo na našem e-shopu, který vám poskytne jedinečné výhody a garantovanou kvalitu. Následující důvody vás přesvědčí, proč si pořídit Bioptron právě u nás.

Záruka kvality: naše společnost je oficiálním autorizovaným prodejcem Bioptronu.
Odborné poradenství: náš tým je dobře vyškolený a odborně způsobilý poskytnout vám podporu a odpovědi na veškeré otázky týkající se Bioptronu a jeho použití.
Výhodné nabídky a slevy: na našem e-shopu pravidelně přinášíme výhodné nabídky a slevy na Bioptron a související produkty.
Bezpečný a rychlý nákup: zaměřujeme se na poskytování bezpečného a rychlého nákupního procesu.
Zákaznický servis: vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Zakoupením Bioptronu na našem e-shopu získáváte nejen výkonný terapeutický přístroj, ale také důvěryhodnost, výhody a odbornou podporu od našeho týmu. Neotálejte a využijte tuto výzvu k akci! Pořiďte si Bioptron na našem e-shopu a začněte cestu k úlevě od bolesti a zlepšení kvality života již dnes.

Vaše zdraví je na dosah. Začněte tuto cestu společně s námi právě teď a vyberte si z našich nejprodávanějších produktů Bioptron za akční cenu:

ZÍSKEJTE KATALOG ZDARMA

Stáhněte si katalog Bioptron

0 komentáøù

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

Petr Havel

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci