ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

Porcelán Zepter® Eden – souprava pro 6 osob (40ks)

Original price was: 66 590 Kč.Current price is: 58 600 Kč.

(Hodnocení: 2)
nebo na splátky bez navýšení 24 x 2442 Kč/měsíc
dnes neplatíte nic | schválení online | zboží ihned | více...

Prvotřídní mistrovská práce a soustředěnost na detail, spojená s vytříbeným vkusem a propracovaným stylem, vynesla kolekci Zepter Masterpiece celosvětové uznání v oblasti kvality. Kolekce Eden obsahuje vše, co potřebujete pro pohoštění 6 osob, od podávání oběda, večeře až po servírování kávy a čaje. Každý kus ze sady je zdoben květinovými vzory se zlatým lemováním.

Skladem

Katalogové číslo: LP-106 Kategorie:

RENOMOVANÝ PORCELÁN OD ZEPTER
Vítejte ve světě Zepter Masterpiece, kde každý jeden výrobek je uměleckým dílem, pocházejícím z rukou vybraných a zkušených umělců. Kolekce porcelánu Eden je exkluzívně ručně vyráběná z tvrdého porcelánu, podle originální technologie z 18. století. Představuje vrchol estetického cítění a ztělesňuje různé styly, kde klasické umění je v rovnováze se současným uměleckým cítěním. Kolekce Eden zahrnuje nejširší seznam položek, určených ke stolování: hluboké, mělké a dezertní talíře, každý po 12 kusech. Také jednu polévkovou mísu, salátovou mísu, omáčník, servírovací mísu a oválný talíř,  12 kávových šálků s podšálky doplňuje kávová konvice, cukřenka a konvička na mléko.

KRÁSA ZROZENÁ ZE ZEMĚ A OHNĚ
Položky z kolekce Zepter Masterpiece jsou ručně vyráběné především v Bavorsku z tvrdého porcelánu, který je díky vysokému obsahu kaolinu (50-55 %) a nízké příměsi křemene a živce (20 % a
30 %) odolný vůči poškrábání,. Pro výrobu tohoto exkluzivního porcelánu používá společnost Zepter výhradně postupy vnitřního a vnějšího glazování. Během procesu výpalu „vnitřní“ glazury se prostřednictvím sítotisku na nádobí pomocí nepřilnavého papíru nepřímo nanese základní barva a nádobí se vypálí při teplotě 1 250 °C tak, aby barva mohla proniknout do znovu roztavené glazury a získala svůj nezaměnitelný lesk.

Poté se provádí „výpal na glazuru“: motivy se malují ručně buď se zlatými dekory, nebo bez nich, a jednotlivé porcelánové kusy se vypalují při teplotě 840 °C. Dekorace je tudíž – jak již naznačuje název tohoto postupu – „na glazuře“.
Poslední fáze spočívá v ruční malbě zlatem pomocí ředidla pro 22karátové zlato,které má vzhledem k použitým olejům a přísadám před vypálením nahnědlou barvu. Okrajové detaily se pak aplikují štětcem. Tento postup se nazývá „výpal zlata“ a provádí se při teplotě 800 °C. Taktéž ouška, dekorace a bordury se malují výhradně ručně. Tato dovednost je velice specializovaná a po desetiletí se předává z generace na generaci malířských mistrů.

CERTIFIKÁT PRAVOSTI
Ve srovnání s běžnými výrobci porcelánu je kolekce Zepter Mastepiece v každém svém detailu ukázkou nejvyšší kvality. Zepter International disponuje certifikáty pravosti, které jsou zárukou ruční výroby porcelánu s použitím nejkvalitnějších materiálů. Porcelán Zepter se vyrábí převážně v Německu na nejvyšší umělecké a kvalitativní úrovni. Zepter International garantuje nejvyšší kvalitativní normy a technologické postupy, protože při výrobě používá nejjemnější suroviny kontrolovaného evropského původu a všechny výrobní procesy podléhají přísnému dohledu.

 

 • KÓD VÝROBKULP-106
 • NÁZEV VÝROBKULP-106 – Eden – Kompletní souprava porcelánu pro 6 osob –  kusů
 • HMOTNOST BRUTTO [KG]
 • POUŽITÍServírování pokrmů a kávy
 • HMOTNOST NETTO [KG]
 • VÝROBCEHOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Switzerland
 • MATERIÁLPorcelán: kaolín 50-55 %, křemen, živec Ručně malované zdobení 22karátovým zlatem.
 • SLOŽENÍ 6 mělkých talířů, Ø 27 cm 6 hlubokých talířů, Ø 22,7 cm 6 dezertních talířů, Ø 21 cm 1 salátová mísa, Ø 23 cm 1 polévková mísa, 2,8 l 1 omáčník, Ø 23 cm 1 oválný talíř, Ø 38 cm 1 servírovací mísa Ø 31 cm 6 šálků na kávu, 0,21 l 6 podšálků Ø 15 cm 1 kávová konvice, 1,2 l 1 cukřenka, 0,25 l 1 konvička na mléko, 0,25 l Záruční list
 • VHODNÉ PRO POUŽITÍ V MYČCE NA NÁDOBÍANO v režimu jemné mytí
 • ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBAS porcelánem zacházejte velmi opatrně. Doporučujeme mýt porcelán ručně. Jemné čisticí prostředky a ruční mytí pomohou zachovat ozdobné zlacení lesklé po delší dobu.
 • VYROBENO Vv Bavorsku, Německo
 • OSVĚDČENÍ / PROHLÁŠENÍProhlášení o shodě s Nařízením (ES) č. 1935/2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami, které – při správném použití – neuvolňují žádné zdraví škodlivé látky.
 • ZÁRUKAV případě výrobních vad.

 

2 hodnocení pro Porcelán Zepter® Eden - souprava pro 6 osob (40ks)

 1. Eva

  Nádherná. Okouzlující sada porcelánu Zepter. Mám ji přes 10 let a vždy s ní slavím úspěch.

 2. Eva Jeníková

  nádherná, okouzlující sada, mám ji přes 10let a vždy s ní slavím úspěch

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

Petr Havel

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci