ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

Bioptron Oxy Spray – hydratace a úleva

(Hodnocení: 1)

Original price was: 430 Kč.Current price is: 410 Kč.

Skladem

Sterilní Oxy sprej švýcarské výroby obsahuje zcela čistou vodu obohacenou kyslíkem pro hydrataci, osvěžení, úlevu, uzdravování a ochranu pokožky obličeje i těla.

Je ideálním doplňkem kosmetického ošetření, léčby některých poranění, hojení ran, ale lze jej použít i ve spojení se světelnou terapií BIOPTRON.

Oxy sprej je STERILNÍ – proto je vhodný i pro jemnou a citlivou pokožku malých dětí.

REVOLUční švýcarská technologie pro terapii barvami

Unikátní technologie Bioptron® Hyperlight umožňuje využít barevné vlastnosti světla, tak aby přinášelo mimořádné benefity pro lidský organismus. Jedinečná synergie barevných energií a frekvencí vám umožní si udržet a pravidelně obnovovat vaše zdraví a krásu.

.

Bioptron Oxy Spray – hydratace a úleva

Jak funguje barevná terapie Bioptron®?

Vědci společnosti BIOPTRON® vyvinuli jedinečnou barevnou terapii Hyperlight s vyměnitelnou sadou 7 filtrů, díky jejichž vlastnostem je účinná při léčbě specifických zdravotních potíží. Barevné filtry BIOPTRON® propouštějí pouze požadovanou část světelného spektra a zbývající světlo odrážejí jako monochromatické. Takovéto jedinečné monochromatické světlo je určeno k pozitivnímu lokálnímu a systémovému léčení.

Napsali o nás

Vyrobeno ručně ve francouzském Verrerie de Saint Just podle antických způsobů výroby skla starých více než 800 let

Výroba je skutečně alchymistický proces, výchozí materiál se zahřívá po několik hodin na teplotu 1400 stupňů Celsia, potom ho foukač nabere na sklářskou píšťalu a otáčením, foukáním a chlazením fouká do formy. Jde o milimetry a sekundy, na kterých záleží výsledek. Díky tomu toto foukané sklo vyniká vysokou jasností a vyšší průzračností. díky vysoce kvalitnímu sklu zajišťuje každý barevný filtr optimální lámání světla, skýtá vynikající intenzitu barev a dovolí proniknout pouze té správné části světla.

Barva je světlo a světlo je barva

Slunce vyzařuje světlo v různých frekvencích. Tyto frekvence světla lze oddělit pomocí procesu zvaného lámání světla neboli refrakce. Když světlo prochází skleněným hranolem, láme se a rozdělí se na sedm barev spektra. Každá barva má svou vlastní frekvenci. Jestliže oddělené barvy projdou dalším hranolem, znovu vytvoří bílé světlo. Tento fenomén jako první předvedl na konci 17. století velký britský fyzik Isaac Newton.

Unikátní technologický postup vzniká v laboratořích společnosti bioptron® v curychu

Skleněné filtry jsou po své výrobě převezeny do Švýcarska, kde jsou obohaceny o bioinformace. Biofyzikální systém přenosu, který je ve filtrech použit, je výlučně patentovaný společností Bioptron AG Bioinformační institut v Curychu (Zürich Institute of Bioinformation).

.

účinné, klinicky ověřené řešení při hojení ran a tišení bolesti a obnovení vaší tělesné a duševní rovnováhy

Bioinformace jsou založené na předpokladu, že lidské tělo neustále vysílá pole elektromagnetických vln, které někteří lidé nazývají aura. Elektromagnetické pole, jež obklopuje každou živou bytost, poskytuje nesmírně důležité informace o každém jednotlivém organismu. Tělo si prostřednictvím svého elektromagnetického pole vyměňuje řadu životně důležitých bioinformací. Barevná světla při aplikaci na vaše tělo nebo jednotlivé orgány obnovují vaši rovnováhu a tělesnou i duševní pohodu.

Barevná terapie Bioptron dokáže cíleně působit na jednotlivé čakry v organismu

Pracujeme se 7 hlavními čakrami, které představují energetická centra uložená v lidském těle. Každá čakra je pulzujícím vírem energie. Jsou to naše barevné baterky: jsou-li plně nabité, nacházíme se ve stavu rovnováhy a pohody. Pokud je některá z nich vybitá (prázdná), celý náš systém trpí. Cílem je udržovat „čakrální baterky“ plné. Frekvence, která se vztahuje ke každé barvě spektra, odpovídá frekvenci energie každé ze 7 hlavních čaker a frekvenci orgánů, svalů a kostí nacházejících se ve stejné oblasti jako čakra.

Čakry jsou taky spojené s endokrinními žlázami, které produkují hormony. Pokud je čakra svou příslušnou barvou nadměrně zahlcená, lze ji uvést do rovnováhy doplňkovou barvou.

ČerVenÁ – základní čakra

Představuje oheň, teplo, krev, vášeň, silnou vůli, přežití. Při použití na organismus stimuluje, aktivuje, přináší vitalitu, dynamizuje, zintenzivňuje, znovu uvolňuje v hloubce uloženou energii, posiluje smysly, dodává člověku pocit síly. Červená se používá, aby dodala energii, podnítila k pohybu, k bezprostřední reakci.

Z

stimuluje krevní oběh, používá se při pocitu chladu

Z

obnovuje vyčerpanou energii

Z

aktivuje játra, uvolňuje artritickou bolest

Z

působí blahodárně na svalový systém, při problémech s bederním ústřelem, na zkrácené svaly

Oranžová – sakrální čakra

Je veselá, kreativní a teplá barva plná radosti, která v sobě spojuje fyzickou energii s duševními vlastnostmi. Je to barva kreativity a schopnosti umět se přizpůsobit. Navozuje všeobecný pocit pohody a veselé mysli. Oranžová symbolizuje teplo a blahobyt a souvisí se sebeúctou. Zahřívá,  stimuluje, uvolňuje křečovité, odborně řečeno spastické, stažení kosterního nebo hladkého svalstva.

Z

stimuluje tepovou frekvenci, aniž by ovlivňovala tlak; používá se při nízkém tlaku, když hrozí postižení srdce

Z

urychluje hojení potrhaných vazů a zlomených kostí

Z

působí proti depresi, při periodické bolesti nebo na výkyvy při menopauze

Z

stimuluje tvorbu mléka po porodu

žLUTÁ – SOLar PLexUS

Je barvou rozumu a vnímání. V dávných dobách byla barvou, která symbolizovala život a radost. Váže se k vlastní hodnotě a k tomu, jak na sebe nahlížíme. Je to barva osobnosti a ega. Z psychologického hlediska je vhodná pro sklíčené a melancholické stavy. Žlutá je barva jasného myšlení, objektivity, bystrosti, důvěry, osobního kouzla. Žlutá posiluje, otevírá, zvyšuje energii, povzbuzuje slabé procesy, uvolňuje ztuhlost, posiluje nervy.

Z

příznivě ovlivňuje nervy a nervový systém; používá se k posílení nervů a stimulaci mozku

Z

zbavuje krevní systém toxických látek stimulací lymfatického systému

Z

působí pozitivně na mentální vyčerpání, regeneruje pokožku

Z

pomáhá při trávení; působí proti překyselení, působí proti zácpě

zelená – SrDeČnÍ čakra

Je barvou lásky, pokroku, růstu, nezkušenosti, plodnosti, naděje, rovnováhy a nového života. Také je to barva pro zklidnění a utišení. Nosí ji na sobě chirurgové, aby uklidnili pacienta. Zelená barva upevňuje imunitní systém. Působí také proti stresu, udržuje v rovnováze tělesnou a psychickou energii, uvolňuje bolestivé a napjaté procesy, přináší uklidnění.

Z

působí na sympatický nervový systém. Uvolňuje napětí v cévách a snižuje krevní tlak

Z

působí jako mírný desinfekční prostředek, germicid, antiseptikum a baktericid

Z

zklidňuje emoce, je vhodná pro léčbu šoku

Z

buduje tkáně a svaly

modrá – krční čakra

Je více zklidňující než zelená. Je to barva pro meditaci a duchovní rozvoj, protože uvolňuje mysl. Je to barva pravdy, oddanosti, klidu a upřímnosti. Také ale vyšších duševních vlastností. Uklidňuje, brzdí, koncentruje, ochlazuje, uvádí do pořádku hyperaktivní, nekontrolované a rušivé procesy.

Z

má zklidňující účinky při zánětlivých nemocech

Z

zlepšuje metabolismus a vitalitu, redukuje nervové vzruchy

Z

pomáhá při bolesti v krku, zánětu hrtanu, zánětu mandlí, ústních vředech, ucpaných uších

Z

urychluje hojení popálenin

indigo – ČaKra TřeTÍHO OKa

Je z psychologického pohledu barva, která je dobrá pro ukázněnost, uspořádání, důveru a účinnost. Považuje se za barvu, která napomáhá odstraňovat návykové pohnutky. Odkrývá obavy, povzbuzuje a podněcuje k vlastní odpovědnosti. Symbolizuje uspořádání, koncentraci a povinnost: např. tmavé indigové modré obleky obchodníků, školní uniformy atd.

Z

je nejlepší protilátkou při nespavosti

Z

podporuje růst tkání, urychluje hojení ekzémů

Z

pomáhá při akutních problémech s dutinami

Z

zklidňuje bolesti zad, urychluje hojení ekzémů

Z

pomáhá zastavovat krvácení

Fialová – korunní čakra

Z psychologického hlediska souvisí fialová se sebepoznáním a du- chovním uvědoměním. Byla vždy považována za barvu hojení. Povzbuzuje spojení vnitřního já a duše. Fialová souvisí se sebe- poznáním. Je to velice účinná barva a neměly by ji používat děti.

Z

uklidňuje osoby s duševními poruchami

Z

způsobuje rozšiřování cév, pokles krevního tlaku

Z

má zklidňující účinky na nervový systém a srdce, tiší bolest hlavy

Z

pomáhá při postižení hlavy, pokožky hlavy a vědomí

Z

podporuje tvorbu bílých krvinek ve slezině

RECENZE

1 recenze na Bioptron Oxy Spray - hydratace a úleva

 1. Jozefina Perzelova

  Toto je velmi dobrý spray při používání Bioptron lampy, i na zvlhčení tváře po čištění. Mám ho v oblibě. Děkuji.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Technické parametry PRODUKTU 

STERILNÍ OKYSLIČENÝ ŠVÝCARSKÝ VODNÍ SPREJ
Oxy sprej je vyroben z čerstvé švýcarské pitné vody vyčištěné tak, aby splňovala požadavky na vodu pro léčebné účely (USP).

Tento jedinečný výrobek je navíc pomocí patentovaného okysličovacího systému obohacen vyšší koncentrací rozpustného kyslíku ve vodě. Jednoduše nastříkejte tenkou vrstvu přípravku na pokožku a nechte oschnout.

Švýcarský Oxy sprej dodá vaší pokožce hydrataci a vitalitu.

STERILNÍ OXY SPREJ POMÁHÁ:

 • účinně završit každodenní péči o pleť dodáním zvýšené hydratace a jemnosti
 • zlepšit ošetření pokožky
 • zafixovat make-up
 • podpořit funkce pokožky
 • osvěžit pleť
 • zklidnit pleť po holení nebo po slunění
 • chránit pokožku před znečištěným prostředím

 

 • KÓD VÝROBKUPAG-961-250S
 • NÁZEV VÝROBKUBIOPTRON OKYSLIČENÝ STERILNÍ VODNÍ SPREJ , 250 ML
 • POUŽITÍPosílení účinku světelné terapie
 • HMOTNOST BRUTTO [KG]0.33
 • HMOTNOST NETTO [KG]0.25
 • VÝROBCEIntercosmetica Neuchatel SA Route des Gouttes dOr 30, 2008 Neuchatel, Švýcarsko
 • OBSAH250 g voda + 2 g čistý kyslík
 • UPOZORNĚNÍNádobka pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad 50 ºC. Nádobku nepropichujte a nevhazujte do ohně, ani je-li prázdná. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • OSVĚDČENÍ / PROHLÁŠENÍ Certifikáty a prohlášení Výrobek registrován v CPNP (Evropský portál notifikace kosmetických přípravků)

 

Bioptron Oxy Spray – hydratace a úleva

(Hodnocení: 1)

Original price was: 430 Kč.Current price is: 410 Kč.

Skladem

Sterilní Oxy sprej švýcarské výroby obsahuje zcela čistou vodu obohacenou kyslíkem pro hydrataci, osvěžení, úlevu, uzdravování a ochranu pokožky obličeje i těla.

Je ideálním doplňkem kosmetického ošetření, léčby některých poranění, hojení ran, ale lze jej použít i ve spojení se světelnou terapií BIOPTRON.

Oxy sprej je STERILNÍ – proto je vhodný i pro jemnou a citlivou pokožku malých dětí.

Kontakt

Petr Havel

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci