ZEPTER AKČNÍ NABÍDKA – získejte fantastické slevy až 36 % a dárky v ceně 4.000 Kč.

Zkušenosti MUDr. Miroslava Gašpara s terapií světlem BIOPTRON

Petr Havel

O zkušenostech lékařů se světelnou terapií Bioptron jsme si popovídali s doktorem M. Gašparem.

MUDr. Miroslav Gašpar je specialista na fyzioterapii, balneologii, akupunkturu a léčebnou rehabilitaci. Je zakladatelem centra RehabMed v Dunajské Strede. Do své praxe zavedl i prvky čínské medicíny.

Polarizované světlo nachází uplatnění v řadě medicínských oborů. Mezi nejdůležitější indikace patří:

  1. kožní problémy: bércové vředy, dekubity, pooperační jizvy, akné, herpes
  2. onemocnění pohybového aparátu: bolesti spodní časti zad, artrotická postižení kloubů, artritida, epikondylitida
  3. gynekologie a porodnictví: strie v období těhotenství, jizvy po epiziotomii, praskliny prsních bradavek, mastitida

Používání terapie světlem Bioptron je bezpečné a není vázané jen na zdravotnická zařízení, ale je ideální na využití v domácím prostředí. Mezi další výhody Bioptronu patří velká škála indikací, cenová nenáročnost a možnost léčení i v období těhotenství.

MUDr. Gašpar Miroslav a Bioptron

Kdy poprvé jste slyšel o terapii světlem? Jak dlouho vy osobně pracujete s terapií světlem BIOPTRON?

Poprvé jsem se s ní setkal před víc jak 20 roky, kdy jsme otvírali nové lůžkové rehabilitační oddělení. Na Slovensku tehdy nebylo žádné zastoupení, a tak se nám podařilo zabezpečit jeden z prvních přístrojů Bioptron přes zastoupení v Praze. Věděli jsme z literatury o účincích polarizovaného světla, ovšem jeho první použití nás příjemně překvapilo a dodnes zůstalo v paměti.

Na rehabilitační lůžkové oddělení k nám byl přeložen mladý muž po těžkém úrazu na motorce, kdy utrpěl vážný úraz dolní končetiny a ta mu musela být amputovaná. Pahýl se nedařilo žádnou tehdy známou léčbou hojit , což nám bránilo v další rehabilitaci. Po aplikaci terapie světlem BIOPTRON jsme dosáhli velmi rychlého zhojení a mohli jsme zahájit oprotézování a následnou rehabilitaci. Pacient je z Dolného Štálu, před nedávnem byl opět mým pacientem a velmi dobře si pamatuje na první použití BIOPTRONU na našem pracovišti.

Zepter Bioptron Pro - sportovní úrazy

Jako lékař působíte v oblasti fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace. Na jaké diagnózy nejčastěji aplikujete na vašem pracovišti terapii světlem BIOPTRON?

Samotný obor fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace je mimořádně široký a i spektrum diagnóz, které na FRO pracovištích léčíme, je rozsáhlé. Prakticky u každé diagnózy – až na malé výjimky – může být světelná terapie BIOPTRON součástí léčebných postupů. Nejvíce však přece jen ošetřujeme onemocnění pohybového aparátu, pod která zahrnujeme degenerativní procesy kloubů, akutní a chronické bolesti šlach a šlachových úponů, revmatická onemocnění.

Je doslova epidemie onemocnění zad, kde taktéž využíváme terapii světlem. Na našem pracovišti ošetřujeme početnou skupinu úrazů a neurologických onemocnění. V maximální míře se využívá v dětské rehabilitaci, kde je jako jedna z mála fyzikálních procedur, kterou můžeme aplikovat bez nežádoucích účinků.

Vzhledem k vašim dlouhodobým zkušenostem – v jakých dalších oblastech byste doporučil aplikovat terapii světlem BIOPTRON?

Podrobně jsem si prostudoval indikace používání terapie světlem BIOPTRON a s překvapením jsem zjistil, že je poměrně málo doporučovaný na použití při poškozeních periferního nervového systému. Na našem pracovišti jsme s mimořádně dobrým efektem ošetřili desítky pacientů s ochrnutím obličejového nervu – u dětí i u dospělých.

Působil jsem 15 roků jako lékař tehdy předního fotbalového klubu TJ DAC Dunajská Streda a dospěl jsem k přesvědčení, že každý sportovec by měl používat terapii světlem BIOPTRON, která výrazně urychluje proces hojení právě po sportovních úrazech.

Využíváte terapii světlem také vy osobně, případně vaše rodina? Při jakých zdravotních problémech?

Ano, využívám terapii světlem já osobně a i moje celá rodina.

U mojí manželky jsem ihned po rozsáhlém operačním zákroku zahájil terapii světlem BIOPTRON 2 a doslova, jakoby zázrakem, byl proces hojení mimořádně rychlý. Určitě nejužitečnějším dárkem na Vánoce pro moje rodiče byl přístroj BIOPTRON, který má výrazné uplatnění i ve vyšších věkových skupinách.

Gašpar Mir., MUDr., a Bioptron

MUDr. Miroslav Gašpar

Doporučil byste používání terapie světlem Bioptron i svým kolegům?

Ano, určitě bych terapii světlem BIOPTRON doporučil po více jak 20letých zkušenostech i svým kolegům. Prakticky neexistuje v nemocnicích oddělení či ambulance, kde by nenašla svoje uplatnění.

Rozhovor společnosti Zepter poskytl MUDr. Miroslav Gašpar – specialista na fyziatrii, balneologii a léčebnou rehabilitaci, zakladatel centra RehabMed v Dunajské Strede.


Bioptron si můžete zakoupit v našem e-shopu, nyní je v akci.

Pokud jste se rozhodli využít světelnou terapii pomocí zařízení Bioptron přímo v pohodlí vašeho domova, máme pro vás skvělou zprávu!

Právě nyní je ta správná chvíle převzít zodpovědnost za svoje zotavení a vyzkoušet světelnou terapii s Bioptronem. Bioptron je vedoucí značkou v oblasti světelné terapie, která nabízí profesionální a klinicky ověřená zařízení, která je možné snadno používat doma. Díky speciálně navrženému designu a pokročilé technologii vám Bioptron umožní využívat výhody světelné terapie pohodlně a efektivně ve vlastním bytě.

A protože známe sílu světelné terapie, máme pro vás speciální nabídku. Navštivte stránku našeho e-shopu a objednejte si Bioptron ještě dnes za akční cenu. Získáte nejen výhody světelné terapie, ale také naši záruku kvality a spokojenosti.

Zakoupením Bioptronu na našem e-shopu získáte nejen výkonné terapeutické zařízení, ale i důvěryhodnost, výhody a odbornou podporu od našeho týmu. Neotálejte a využijte tuto výzvu k akci! Pojďte si koupit Bioptron na našem e-shopu a začněte cestu k úlevě od bolesti a zlepšení kvality života už dnes.

Vyberte si z naší nabídky nejprodávanějších produktů Bioptron za akční cenu:

0 komentáøù

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

Petr Havel

+420 602 325 444

havel@zepter.cz

Co říkají zákazníci